Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı?

relofer

Hectopat
Merhaba, bir sorum olacak.

Razer DeathAdder V3 Pro alacağım. 8K olayını deneyimlemek istiyorum, fakat V3 Pro için Türkiye'de hyperpolling Wireless dongle satın alabileceğim hiçbir yer bulamadım. Herhangi bir şekilde bu ürüne nasıl ulaşabilirim, bilgisi olan var mı? Fiyatı pahalı değmez tarzı şeyler yazmayın, sadece bunu deneyimlemek istiyorum. Fiyat önemsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen neyi deneyimlemek istedğini anlamadım özellik olarak ama bende V2 var mükemmel ya.

Hyperpolling Wireless dongle ile beraber 8K Hz olabiliyor mouse kablosuz mouse için çok başarılı bir özellik bir de ben 9 yıldır DeathAdder Elite kullanıyorum şu güne kadar hiç sorun çıkarmadı alışık olduğum bir mouse daha iyi bir modeli ile değiştirmek istiyorum.

Sahibinden satılık bulabilirseniz alabilirsiniz. Yoksa yurt disindaki bir tanıdığınız alip, getirecek. Ya da siz alacaksiniz. Bu kadar.

Yok mu Amerika'da tanıdığı olan ya bir ticaretimiz olsun.

Hz olayı bilgisayarı yoruyor nasıl oluyor bilmiyorum Razer D. 3 kablolu var bende 4000Hz yaptığımda bilgisayarın biraz yavaş çalıştığı göz önünde oluyor.

Birkac Türkiye icinde, kullanilmamis/acilmis/kapalı kutu satan tanidigim olmasi lazim. Onlara sorabilirim aceleniz yok ise, Ankara içi elden teslim edebilir eger elinde varsa.

Hocam gerçekten çok mutlu olurum eğer tanıdığınız varsa iletirseniz çok sevinirim.

Hz olayı bilgisayarı yoruyor nasıl oluyor bilmiyorum Razer D. 3 kablolu var bende 4000Hz yaptığımda bilgisayarın biraz yavaş çalıştığı göz önünde oluyor.

Evet öyle diyorlar ama sistemimde bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

@relofer işlemci çok iyi olsa bile işlemci ağırlıklı oyunlarda mutlaka FPS düşüşleri yaşatır. Bu fazla olmaz ama olur. Tavsiyem farklı farelere yönelmen. Bende senin gibi uzun süredir DeathAdder Elite kullanıyordum, Basilisk V3'e geçtim sana da tavsiye ederim.

Geri
Yukarı