Razer DeathAdder V3 Pro faker Edition (kırmızı) nasıl alınır?

Bütçe
3200
diğer v3 prolardan tek farkı kırmızı olması mı
Diger V3 Pro'larin yuzeyi puruzlu bir kaplamaya sahip. Bunun yuzeyi ayni G Pro X Superlight'a benzer puruzsuz ve daha kaliteli bir kaplamayla boyanmis. O sebeple tercih ediliyor. Kaplama ve renk disinda hicbir farki yok normal V3 Pro'dan.

Diger V3 Pro'larin yuzeyi puruzlu bir kaplamaya sahip. Bunun yuzeyi ayni G PRO X Superlight'a benzer puruzsuz ve daha kaliteli bir kaplamayla boyanmis. O sebeple tercih ediliyor. Kaplama ve renk disinda hiçbir farki yok normal V3 Pro'dan.

Evet. Sadece o farklılık için de 3200 yerine 4800 5000 TL verilmez.

Normalinde side Flex sorunları varken bunda yaşamadım.

Side Flex sorunu nedir hocam?🤔

Faker edition'da da oluyor sideflex/creaking ama zamanla. O çözülmüş olsa hadi bir artı diyeceğim de neyse. Normal dav3'te de olmadığı oluyor creaking'in zaten de tamamen şans işi işte.

Diger V3 Pro'larin yuzeyi puruzlu bir kaplamaya sahip. Bunun yuzeyi ayni G PRO X Superlight'a benzer puruzsuz ve daha kaliteli bir kaplamayla boyanmis. O sebeple tercih ediliyor. Kaplama ve renk disinda hiçbir farki yok normal V3 Pro'dan.

Hocam dün AVM'ye gittim aklıma gelmişken MediaMarkt a uğradım ve yüzeyine baktım. İyi ki V3 Pro almışım diyorum. Neden bilmiyorum ama yüzey olarak v3ü kat kat daha sevdim.

Shape olarak özellik olarak her şey aynı ama yüzey olarak daha pürüzsüz. Mesela normalinde side Flex sorunları varken bunda yaşamadım.

Konuyu biraz hortlatıyor gibi olacağım ama 1 hafta önce falan DeathAdder V3 Pro'da çok fazla kalite sorunu çıkıyor diye Amazon'dan Zowie EC1-CW aldım fakat pek alışamıyorum gibi duruyor. Scroll wheel biraz takoz ve sanırım buna kıyasla biraz daha az kıvrımlı bir fareye ihtiyacım var. Sizin faker Edition şu anda ne durumda acaba? Side Flex veya mouse tekerleğiyle ilgili sorun yaşadınız mı hiç?

Yeni konular

Geri
Yukarı