Razer DeathAdder V3 Pro için 1500 TL'ye mouse pad önerisi

Bunu öneririm tabii ki. Değişmez. Soft olanı daha iyi bence. Kişiden kişiye değişir. Dünya'nın en iyi padi olarak geçiyor.

Hocam bu arada ekleme yapacağım. DAV3 Pro eliniz aşırı büyük değilse Claw tutamazsınız. Ya Sora ya da Lamzu Atlantis alın.
Bu mouse pad tr de satışı yok sanırım.

Yok. Energon 50 kat daha iyi. O site o markanın kendi sitesi hocam. Bir sıkıntı yaşamazsınız.
Energon alıyorum o zaman. Ne yapayım kafam karıştı. Şimdi üyelik açıp satın alabilirim. 1200 TL idi sanırsam. Mobile geçince aksıyorum ben baya.

Evet. Ama almaya değer. 2. el Hien falan bulabilirsiniz belki.

Energon alıyorum o zaman. Ne yapayım kafam karıştı. Şimdi üyelik açıp satın alabilirim. 1200 TL idi sanırsam. Mobile geçince aksıyorum ben baya.
Energon alın geçin hocam. Kesinlikle mükemmel seçim.

Sıfır almak istiyorum ve mümkünse TR den.
Bu yüzden wraith sitesindeki önerinizi alacağım gibi duruyor.
Aynen. Energon mükemmel bir pad zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Görsel yükledim. En iyisi hangisi ise onu alabilirim. Size bıraktım. Siz ne derseniz onu sipariş edeceğim :)

Gerçekten en iyisi olanı yine de Energon mu?
SOKU x2 AKAI mi Energon mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230728_233349_Chrome.jpg
    Screenshot_20230728_233349_Chrome.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 57
Görsel yükledim. En iyisi hangisi ise onu alabilirim. Size bıraktım. Siz ne derseniz onu sipariş edeceğim :)

Gerçekten en iyisi olanı yine de Energon mu?
Soku da güzel bir pad fakat kullanırsanız mouse uçar. Yeni geldi zaten. Freefall hakkında bilgim yok. Ben Lamzu'dan yanayım. İlk padiniz olduğu için o kadar hızlı yüzeye alışamayabilirsiniz.

Soku da güzel bir pad fakat kullanırsanız mouse uçar. Yeni geldi zaten. Freefall hakkında bilgim yok. Ben Lamzu'dan yanayım. İlk padiniz olduğu için o kadar hızlı yüzeye alışamayabilirsiniz.
Lamzu sipariş ediyorum birazdan.
Size geri dönerim.

Siparişi vermiş bulunmaktayım.
2 günlük uğraş sonucu razer deathadder v3 pro ve lamzu energon ürünlerini aldım artık sayenizde

Mouse pad dün öğlene doğru elime ulaştı.
Boyutu ve kalitesi dahil çok beğendim.
İlgin için çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230728_235855_Chrome.jpg
    Screenshot_20230728_235855_Chrome.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 57
  • mousepad.jpeg
    mousepad.jpeg
    171,5 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:

Geri
Yukarı