Elektronik Razer Deathadder V3 Pro Kablosuz Beyaz Mouse, 2.959 TL

Hocam düşerse de forumdakilerin hızına yetişemezsin 60 saniyeyi bulmaz almaları.

Hocam çektim indirimle bu fiyata geldi beyaz olmasıda ekstra iyi

IMG_2574.png

Hocam çektim indirimle bu fiyata geldi beyaz olmasıda ekstra iyi

Eki Görüntüle 2151514

Ek indirimi nasıl aldınız acaba? Daha önce yaptığınız alımlarla mı ilgili yoksa herkese açık kupon falan mı var?

En iyi optik sensöre sahip olan mouse bu muydu?

Evet, 3950 kullanıyor ama diğer markaların kullandığından çok farklı değil, Razer Pixart ile anlaşıp piyasada bulunan en iyi sensörü 2 yıl önceden kendine özel olarak kiralıyor. Her sensörü 2 yıl önceden alıp kendi farelerine takıyorlar ama bu da 2 yıl önce üretilmiş eski sensörü kullandıkları anlamına geliyor. Bu yüzden en son çıkan sensörler(şu anda 3395) enerji bakımından daha tasarruflu oluyor. Kısaca piyasada ki en iyi sensörden biraz daha iyi diyebiliriz, yine de bu sensör olayına fazla takılmanızı tavsiye etmiyorum, son senelerde çıkan üst seviye çoğu sensör zaten çok başarılı. Farkı pro oyuncu olmadığınız sürece anlayacağınızı da zannetmiyorum. Fare alırken bence dikkat etmeniz gereken en önemli iki unsur ağırlığı ve elinize eldiven gibi uyup uymadığını belirleyen şekli.

Son düzenleme:
Ek indirimi nasıl aldınız acaba? Daha önce yaptığınız alımlarla mı ilgili yoksa herkese açık kupon falan mı var?

Evet, 3950 kullanıyor ama diğer markaların kullandığından çok farklı değil, Razer PixArt ile anlaşıp piyasada bulunan en iyi sensörü 2 yıl önceden kendine özel olarak kiralıyor. Her sensörü 2 yıl önceden alıp kendi farelerine takıyorlar ama bu da 2 yıl önce üretilmiş eski sensörü kullandıkları anlamına geliyor. Bu yüzden en son çıkan sensörler(şu anda 3395) enerji bakımından daha tasarruflu oluyor. Kısaca piyasada ki en iyi sensörden biraz daha iyi diyebiliriz, yine de bu sensör olayına fazla takılmanızı tavsiye etmiyorum, son senelerde çıkan üst seviye çoğu sensör zaten çok başarılı. Farkı Pro oyuncu olmadığınız sürece anlayacağınızı da zannetmiyorum. Fare alırken bence dikkat etmeniz gereken en önemli iki unsur ağırlığı ve elinize eldiven gibi uyup uymadığını belirleyen şekli.

Hocam gece çarkından indirim kuponu geldi
Bir de bir şey soracağım benim elimin ölçüleri.
17 cm X 8 cm büyük gelir mi sizce elime genelde palm tutuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı