Razer DeathAdder V3 Pro kullanırken imleç kasıyor

MakeMyDay

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba Greewe,

Hayatımda ilk defa, hem kablosuz, hem de pahalı bir mouse satın almıştım. Öz kardeşim, Valorant oyununda, SteelSeries Rival 3 kablolu mouse ve ahşap masanın üzerinde mouse pad olmadan Radyant olunca bunu yaptım.

Satın aldığım mouse: Razer DeathAdder V3 Pro.

Üründen kardeşimde, ben de çok memnunduk fakat ürünü satı aldıktan tam 10 ay sonra yani birkaç hafta önce çok garip bir sorun yaşadık. Bu sorunu biz yaşadığımız zaman başka birisi daha yaşamış. Hem bizim hem de bu sorunu yaşayan diğer arkadaşın kısacık, 30 60 saniyelik YouTube videolarımız mevcut.

Bu videoları izlemeni ve sorunun ne olabileceğini, neden böyle garip bir durumun olduğunu belki bileceğini ve bize yardım edebileceğini düşünüyorum. Hiç yoktan bir bakmanı isterim.

Videoları cevap aldıktan sonra atmak istiyorum.

Yardımcı olursan sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Greewe,

Hayatımda ilk defa, hem kablosuz, hem de pahalı bir mouse satın almıştım. Öz kardeşim, Valorant oyununda, SteelSeries Rival 3 kablolu mouse ve ahşap masanın üzerinde mouse pad olmadan radyant olunca bunu yaptım.

Satın aldığım mouse: Razer DeathAdder V3 Pro

Üründen kardeşimde, ben de çok memnunduk fakat ürünü satı aldıktan tam 10 ay sonra yani birkaç hafta önce çok garip bir sorun yaşadık. Bu sorunu biz yaşadığımız zaman başka birisi daha yaşamış. Hem bizim hem de bu sorunu yaşayan diğer arkadaşın kısacık, 30 60 saniyelik YouTube videolarımız mevcut.

Bu videoları izlemeni ve sorunun ne olabileceğini, neden böyle garip bir durumun olduğunu belki bileceğini ve bize yardım edebileceğini düşünüyorum. Hiç yoktan bir bakmanı isterim.

Videoları cevap aldıktan sonra atmak istiyorum.

Yardımcı olursan sevinirim. :)

Link atar mısınız?

1) Valoranta girince böyle oluyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2) Masaüstünde ise yaşadığımız problemi böyle gösterdik:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun sebebi sizce nedir hocam?
Donanımsal bir sorum ve mousenin sıfırıyla değiştirilmesi mi gerekir sizce?

@Greewe Konu buraya taşınmış hocam. Videoları attım. Bir bakar mısınız?

Son düzenleme:
1) Valoranta girince böyle oluyor:

2) Masaüstünde ise yaşadığımız problemi böyle gösterdik:

Bunun sebebi sizce nedir hocam?
Donanımsal bir sorum ve mousenin sıfırıyla değiştirilmesi mi gerekir sizce?

@Greewe Konu buraya taşınmış hocam. Videoları attım. Bir bakar mısınız?
bayram dolayısıyla cevap veremedim, bu konu hakkında hiç bir fikrim yok...

Garantiye gönderebilirsiniz. Razer garanti konusunda iyi.
Garantiye gönderdim. Türkiye'de Razer markasının yetkili servisi Providyo imiş. İzmir'deler.
Geçmişte Razer bir ürünü teknik servise Providyo'ya gönderdiğiniz oldu mu?
Bir deneyiminiz olduysa benimle paylaşır mısınız?

Garantiye gönderdim. Türkiye'de Razer markasının yetkili servisi provideo imiş. İzmir'deler.
Geçmişte Razer bir ürünü teknik servise Provideo'ya gönderdiğiniz oldu mu?
Bir deneyiminiz olduysa benimle paylaşır mısınız?

Provideo olduğunu sanmıyorum.Bilkom olmalı @ikseroo hocam ilgilenir misin?

Teknik olarak hiçbir fikrim yok, başıma böyle bir şey gelmediği için de bir şey diyemem. Tek aklıma gelen skatezlerin ne durumda olduğu, aklıma bir tek skatezler geldi. Providyo konusunda da bir şey bilmiyorum, ilk defa duydum. Bilkomla da iletişime geçin. Ürün onlara da gittikten sonra iade/değişim için karar çıkar. Farklı mouse padler üzerinde de denemenizi öneririm, sorun pad üzerinde de olabilir.

Teknik olarak hiçbir fikrim yok, başıma böyle bir şey gelmediği için de bir şey diyemem. Tek aklıma gelen skatezlerin ne durumda olduğu, aklıma bir tek skatezler geldi. Provideo konusunda da bir şey bilmiyorum, ilk defa duydum. Bilkom'la da iletişime geçin. Ürün onlara da gittikten sonra iade/değişim için karar çıkar. Farklı mouse padler üzerinde de denemenizi öneririm, sorun pad üzerinde de olabilir.

Şimdi baktım provideo da Bilkom da yetkili aynı özenle bakıyorlardır inşallah. Bende skatezlerden olduğunu düşünüyorum. Ayrıca eğer sensörden kaynaklı ise Razer'ın kullandığı sensöründe lisanslanmış 3950 olduğuna göre yeni gelen 3950 fareler da aynı takılma sorununa sahip olacak demek.

Geri
Yukarı