Razer DeathAdder V3 Pro vs Viper V3 Pro

Viper v3 pro bana da cazip geliyor ama elime büyük gelir diye tereddüt ediyorum. Yoksa fiyatı önemli değil isterse 7 bin olsun gene veririm.

Viper V3 Pro en az 6 bin TL'den fiyata çıkar diye düşünüyorum. 1 fare için değer mi kişiden kişiye göre değişebilir lakin gereksiz pahalı gibi geliyor gözüme. Bir de dongle ı ayrı satıyor Razer şaka gibi.

Razer Viper V3 Pro da 8000 Hz dongle kutu içerisinde geliyor almanıza gerek yok.

Merhaba bir süredir Razer DeathAdder V3 Pro almayı düşünüyordum fakat Viper V3 Pro modeli yeni çıkmış ve üstüne biraz da eklemeler yapılmış o yüzden Viper V3 Pro almayı da düşündüm. Türkiye'ye satışa ne zaman gelir acaba? Fiyatları Razer'ın sitesinde dolar cinsinde aynı gözüküyor. Beklemeye değer mi? Sizce ne yapmalıyım?

Not: Karışıklık olmasın bahsettiğim fare Viper V3 HyperSpeed değil yeni çıkan Viper V3 Pro modeli.

Gpx2 var elimde iade edip Razer Viper V3 Pro alacağım.

İade sebebin nedir acaba bir problem mi oldu farede?

Beyaz renginde sararma kararma renk değiştirme gibi kronik sorunları mevcut 2 kere değiştirdim hala aynı o yüzden Viper V3 Pro alacağım.

İade sebebin nedir acaba bir problem mi oldu farede?

Para iadesi 4300 TL yapılacağı için şu an gpx2'ler 5000 TL'den başlıyor onu alacağıma Viper V3 Pro alayım dedim.

Geri
Yukarı