Razer DeathAdder V3 Pro Wireless dongle ile mi kullanılmalı?

sentenz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün Razer DeathAdder V3 Pro Wireless aldım, içinden dongle cihazı da çıktı. Bu mouse için en uygun kullanım biçimi dongle ile mi? Yani USB kablo ile dongleyi PC'ye, Wireless cihazını da dongle soketine mi takmalıyım görseldeki gibi? Wireless cihazı direkt PC'ye bağlandığında da çalışıyor.

Dosya Ekleri

• 20-1080.29d5e0e4.jpg
    20-1080.29d5e0e4.jpg
    207,6 KB · Görüntüleme: 185
  • https___hybrismediaprod.blob.core.windows.net_sys-master-phoenix-images-container_h11_hd3_9422...png
    https___hybrismediaprod.blob.core.windows.net_sys-master-phoenix-images-container_h11_hd3_9422...png
    381,1 KB · Görüntüleme: 230
Alıcıyı 1. görseldeki gibi takıp, masanın üzerinde fareye yakın bir yerde bulundurun.

Alıcıyı 1. görseldeki gibi takıp, masanın üzerinde fareye yakın bir yerde bulundurun.
Şuan wireless usb sini direkt notebooka takmıştım donglesiz, dongle ile daha mı performanslı oluyor ? Masada konumun çok önemi var mı donglenin veya açısının ?

Sanırım çoğunluk dongle ile kullanıyor

Son düzenleme:
Ayrı satılmıyor, kutu ile birlikte çıktı ayrı satılan dongle pooling rateyi arttıran dongle.

Dongle ile kullanman daha iyi olacaktır. Mesafe ne kadar artarsa o kadar sıkıntı yaşarsın.

Konuyu hort.

Bugün Razer DeathAdder V3 Pro Wireless aldım, içinden dongle cihazı da çıktı. Bu mouse için en uygun kullanım biçimi dongle ile mi? Yani USB kablo ile dongleyi PC'ye, Wireless cihazını da dongle soketine mi takmalıyım görseldeki gibi? Wireless cihazı direkt PC'ye bağlandığında da çalışıyor.

Hocam bende ürünü şimdi satın aldım. Kasa ile mouse araında 1 metre ya var ya yoktur. Dongle ile de 1000Hz dongle'sizde 1000 Hz. Donglesiz kullanıyorum şu an. Üründen memnun musun uzun kullanımda.

Merhaba hocam, evet çok memnunum. Dongle ıle kullanıyorum, sarjı bayağı uzun gıdıyor bıtmeye yakın kabloyu takıyorum hemen kolay oluyor. Grıp tapelerı bır sure kullanıp söktüm.

Merhaba hocam, evet çok memnunum. Dongle ıle kullanıyorum, sarjı bayağı uzun gıdıyor bıtmeye yakın kabloyu takıyorum hemen kolay oluyor. Grıp tapelerı bır sure kullanıp söktüm.
Grip tapeleri açmadım bile. Donglesiz arada oyunlarda kesilme yapti geri bağladım. Ilk açtığımda 4K olan dongle sandımda. Ilk gün tecrubem oldukça memnunum premium hissiyatıni belli etti.

Geri
Yukarı