Razer DeathAdder vs ASUS TUF M3

S54337

Hectopat
Daha fazla  
ASUS TUF M3 180 lira, DeathAdder essential ise 220. Elim biraz büyük ve claw şeklinde tutuyorum. TUF m3'te 3325 sensör var. CS:GO'da hızlı döndürürken falan sıkıntı çıkarır mi? Essential 40 lira farka değer mi? Eğer ikisini de önermiyorsanız Max 240 TL mouse önerirseniz güzel olur.

ASUS TUF M3 180 lira, DeathAdder essential ise 220. Elim biraz büyük ve claw şeklinde tutuyorum. TUF m3'te 3325 sensör var. CS:GO'da hızlı döndürürken falan sıkıntı çıkarır mi? Essential 40 lira farka değer mi? Eğer ikisini de önermiyorsanız Max 240 TL mouse önerirseniz güzel olur.
El uzunluğunuz 18-19 cm civarıysa benim gibi, deathadder V2 Mini alabilirsiniz. yeni aldım ve claw tutuş ile gayet rahat kullanıyorum. Viper mini modelinide alternatifi olarak alabilirsiniz.

El uzunluğunuz 18-19 cm civarıysa benim gibi, DeathAdder V2 Mini alabilirsiniz. Yeni aldım ve claw tutuş ile gayet rahat kullanıyorum. Viper Mini modelini de alternatifi olarak alabilirsiniz.

Hocam benim de elim 18-19 cm civarlarında, V2 mini küçük kalmıyor mu ya? Almayı düşünüyorum da. Yoksa Razer Deathadder V2 alacağım.

Hocam benim de elim 18-19 cm civarlarında, V2 mini küçük kalmıyor mu ya? Almayı düşünüyorum da. Yoksa Razer Deathadder V2 alacağım.
Normal kullanımda küçük kalıyor, oyun içinde ise claw tutuş ile ben rahat ediyorum ama sizi bilemem tabi. Claw tutuş dışında küçük geliyor bana.
Bu şekilde kullanıyorum aklınızda bir fikir oluşur belki. Bütçeniz varsa kesinlikle deathadder v2 yada diğer seçenekleri değerlendirin. @Spade427
IMG_20220504_012056.jpg
IMG_20220504_012035.jpg

Son düzenleme:
Normal kullanımda küçük kalıyor, oyun içinde ise claw tutuş ile ben rahat ediyorum ama sizi bilemem tabii. Claw tutuş dışında küçük geliyor bana.
Bu şekilde kullanıyorum aklınızda bir fikir oluşur belki. Bütçeniz varsa kesinlikle DeathAdder V2 ya da diğer seçenekleri değerlendirin. @Spade427
Eki Görüntüle 1377420Eki Görüntüle 1377421

Mouse gerçekten de elde küçük duruyor. Muhtemelen alırsam boyutundan dolayı memnum kalmayacağım. Şu anlık V2 düşünüyorum. Oyun için claw tutuş ile idare edebilirim fakat günlük kullanımda rahat edemem.

Fotoğraflar için çok teşekkür ederim.

Mouse gerçekten de elde küçük duruyor. Muhtemelen alırsam boyutundan dolayı memnum kalmayacağım. Şu anlık V2 düşünüyorum. Oyun için claw tutuş ile idare edebilirim fakat günlük kullanımda rahat edemem.

Fotoğraflar için çok teşekkür ederim.
Rica ederim ne demek. Yardımcı olabildiysem mutlu oldum.

Geri
Yukarı