Razer DeathStalker Chroma Hakkında Düşünceleriniz

Emre0606

Kilopat
Makaleler
8
Daha fazla  
RZR_DeathStalkerChroma_feature.jpg

Razer'ın Chroma serisini dizmeyi düşünüyorum. (Razer DeathStalker Chroma-Razer Kraken Chroma 7.1-Razer DeathAdder Chroma) İlk olarak klavye ile başlamak istiyorum. Klavyenin tasarımı çok hoşuma gidiyor. Alırsam yaklaşık 320 TL gibi bir fiyata gelecek. US klavye olması kullanma ve alışma bakımından sıkıntı çıkarır mı? Sizce almaya değer mi yoksa bu fiyatlarda önereceğiniz bir klavye var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben internetten bakarak hiç yakından incelemeden klavye ve mouse alınmasının taraftarı değilim. Bence önce bir mağazada bu ürünü bulup iyice bir incelemelisiniz. Resimde güzel gözüküyor ama normaldeki Retrica faciaları gibi olmasın sonunuz :D

Ben de Deathstalker almayı düşünüyorum. Bir internet kafede denedim. Sesi gerçekten sandığınızdan daha güzel. Ergonomik ve aşırı rahat bir tasarımı var. Zaten Chroma özelliği bambaşka. Gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Şimdi siparişimi verdim elime ulaştığında da inceleme yapabilirsem yaparım yorumun için teşekkürler.

Bence de öncelikle Türkiye'de mağazalarda deneyip görmeden almayın. US klavye için windows'unuz TR ise zaten o tuşlar bastığınızda sizde "Ğ,Ü,Ş,Ç" olarak karşınıza çıkacak. Bakmadan yazıyorsanız sorun olmaz.
Sipariş verdiyseniz hayırlı olsun şimdiden.

Razer Deathadder Chroma kullanıyorum ve gayet memnunum performansından tavsiye ederim.

Ben internetten bakarak hiç yakından incelemeden klavye ve mouse alınmasının taraftarı değilim. Bence önce bir mağazada bu ürünü bulup iyice bir incelemelisiniz. Resimde güzel gözüküyor ama normaldeki Retrica faciaları gibi olmasın sonunuz :D
Yakından inceleme fırsatım olmadı ama klavyenin incelemelerine video olarak baktım. Mağaza ile iletişime geçerek orijinal ve Türkiye garantisi olup olmadığını sordum orijinal ve garantisi olduğunu belirtti. Zaten Razer ürün kaydı yaparken ortaya çıkar ne olup olmadığı eğer bir problem çıkarsa iade ederim.

Bence de öncelikle Türkiye'de mağazalarda deneyip görmeden almayın. US klavye için Windows'unuz TR ise zaten o tuşlar bastığınızda sizde "Ğ,Ü,Ş,Ç" olarak karşınıza çıkacak. Bakmadan yazıyorsanız sorun olmaz.
Sipariş verdiyseniz hayırlı olsun şimdiden.

Razer Deathadder Chroma kullanıyorum ve gayet memnunum performansından tavsiye ederim.
Siparişi verdim. Genelde bakmadan yazıyorum bir sorun olacağını pek zannetmiyorum elbette bir alışma süreci olacaktır. Takıldığım yer olursa yardım isterim, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı