Razer Deathstalker V2 Pro alınır mı?

Bütçe
3700

Vartorias

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Low profile sessiz/az sesli mekanik bir klavye bakıyordum, normalde Logitech G915 almayı planlıyordum ama onun fiyatı şu anda 5000 TL bandında geziyor ve Razer deathstalker V2 Pro'nun fiyatını 3800 TL bandında gördüğümden dolayı almayı düşünüyorum. Deathstalker V2 Pro, fiyatına gerçekten değiyor mu ve uzun ömürlü mü? Bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim.

güncel

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Low profile sessiz/az sesli mekanik bir klavye bakıyordum, normalde Logitech G915 almayı planlıyordum ama onun fiyatı şu anda 5000 TL bandında geziyor ve Razer deathstalker V2 Pro'nun fiyatını 3800 TL bandında gördüğümden dolayı almayı düşünüyorum. Deathstalker V2 Pro, fiyatına gerçekten değiyor mu ve uzun ömürlü mü? Bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim.

güncel
Hocam güncel misin hala bilmiyorum ama ben kullandım. Klavye güzel ve fiyatına değiyor. Araştırdığım kadarıyla zaten custom klavyeden anlamam ama marka klavyeler arasında en iyi ilk 5'te diyebilirsin. Hele ki küçük klavye almayacaksan seçenek zaten 2-3'e düşüyor. G915'ten gördüğüm kadarıyla daha iyi zaten ama benim klavyede bağlantı sorunu çıktı. Ben geri gönderdim. Şimdi ben de yenisini almayı düşündüğüm için tekrar araştırıyorum ama sanırım yine gidip bunu alacağım.

Hocam güncel misin hala bilmiyorum ama ben kullandım. Klavye güzel ve fiyatına değiyor. Araştırdığım kadarıyla zaten Custom klavyeden anlamam ama marka klavyeler arasında en iyi ilk 5'te diyebilirsin. Hele ki küçük klavye almayacaksan seçenek zaten 2-3'e düşüyor. G915'ten gördüğüm kadarıyla daha iyi zaten ama benim klavyede bağlantı sorunu çıktı. Ben geri gönderdim. Şimdi ben de yenisini almayı düşündüğüm için tekrar araştırıyorum ama sanırım yine gidip bunu alacağım.

Nasil bir baglanti sorunu olustu? Bende kullanıyorum yaklasik 1 ay oldu alali ama HyperSpeed ile klavye arasinda mesafe cok yakinda bile baglanti kopuklugu oluyor bu durumu anlayamadim. USB kasa on portlari kullanıyorum acaba tam guc yetmiyor mu? Bu arada Razer kablosuz mouse var o bu konularda sorunsuz menzil acilinca da sorun yaratmiyor.

Nasil bir baglanti sorunu olustu? Bende kullanıyorum yaklasik 1 ay oldu alali ama HyperSpeed ile klavye arasinda mesafe cok yakinda bile baglanti kopuklugu oluyor bu durumu anlayamadim. USB kasa on portlari kullanıyorum acaba tam guc yetmiyor mu? Bu arada Razer kablosuz mouse var o bu konularda sorunsuz menzil acilinca da sorun yaratmiyor.
Hocam 2.4ghz kullanırken oyun oynarken klavyede bağlantı tak diye gidiyor ve çok can sıkıcı bir durum. O an klavye kendi kendine renk falan değiştiriyor, tuşlara basılmıyor. Bağlantı ışığı da gidip geliyor anlık. Sürekli olan bir şey değil ama oluyor yani. Kabloluya geçmek zorunda kalıyorum bu durumda. Bluetooth ile kullanmadım, bu halde kullanmak da istemediğim için direkt servise gönderdim ve iade aldılar. Zaten benim en büyük alma sebeplerimden biri wi-fi halinde hızlı olması. Bunlarda sorun yaşayıp kabloluya döndükten sonra bin tane klavye var zaten kullanabileceğim :D O yüzden tekrar alayım mı almayayım mı emin olamıyorum şu an. Wi-fi sağlam klavye arıyorum. Asus logi ve razer'dan başka klavye de bulamadım pek içime sinen. Custom klavyeler de var ama anlamıyorum çok o konudan.

Hocam 2.4GHz kullanırken oyun oynarken klavyede bağlantı tak diye gidiyor ve çok can sıkıcı bir durum. O an klavye kendi kendine renk falan değiştiriyor, tuşlara basılmıyor. Bağlantı ışığı da gidip geliyor anlık. Sürekli olan bir şey değil ama oluyor yani. Kabloluya geçmek zorunda kalıyorum bu durumda. Bluetooth ile kullanmadım, bu halde kullanmak da istemediğim için direkt servise gönderdim ve iade aldılar. Zaten benim en büyük alma sebeplerimden biri Wi-Fi halinde hızlı olması. Bunlarda sorun yaşayıp kabloluya döndükten sonra bin tane klavye var zaten kullanabileceğim :D o yüzden tekrar alayım mı almayayım mı emin olamıyorum şu an. Wi-Fi sağlam klavye arıyorum. ASUS logi ve Razer'dan başka klavye de bulamadım pek içime sinen. Custom klavyeler de var ama anlamıyorum çok o konudan.

Anladım. Ben busekılde kullanıyorum. İleride uyuz edici kıvama gelirse bende garantiye gonderirim. Onun dısında cok memnunum klavyeden bu arada. Sen nereden aldın urunu? Ayrıca servise nereye gonderdin? Ben Gaming.Gen.TR'den aldım klavyeyı bu arada.

Anladım. Ben busekılde kullanıyorum. İleride uyuz edici kıvama gelirse bende garantiye gonderirim. Onun dısında cok memnunum klavyeden bu arada. Sen nereden aldın urunu? Ayrıca servise nereye gonderdin? Ben Gaming.Gen.TR'den aldım klavyeyı bu arada.
Ben Vatan Bilgisayar'dan almıştım. Vatan üzerinden kendi teknik servisine gönderdim. İsmini hatırlamıyorum tam bakmam lazım. Şu an Asus Rog Azoth almaya karar verdim. Hazır Asus Cashback varken, 1k fazla verip onu alayım dedim. Özelliklerine baktım, epey iyi klavye. Razer soğuttu beni :/

Geri
Yukarı