Razer Electra V2 vs Corsair HS50 vs Corsair HS35

Ersan E

Hectopat
Sizce hangi kulaklığı almalıyım? Ağırlıklı olarak CS:GO ve PUBG oynuyorum. Diğer kulaklık önerilerinizi yorumlara bekliyorum. Bütçe ise 300-350 TL civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yabancılar daha çok anladığı için video bulamayınca Amazon'dan araştırdım biraz daha kullanıcı yorumlarına baktım. HS50'nin 1224 yorumu var puanı 3,9. Razer Electra v2'nin ise 259 3, 8 puanı var. Puanlar birbirine yakın olduğu için kararsız kaldım.

Electra V2 almamalısın diyeyim ben sana. Ben de başta alacaktım sonra almadım, Kraken X falan derken Kraken Tournament Edition aldım. Çok memnunum. Ve HyperX Cloud falan diyecek olan arkadaşlara, Razer istedim ve THX spatial Audio çok başarılı :) üstüne üstlük oyuncu olduğum için böyle silah sesinin her ses dalgasını duyacak kadar ses kalitesi istemediğim için, bence boş şeyler bunlar. Kraken'te çok başarılı bir ürün, oyun içi ses kalitesi çok üstün ve birçok imkan barındırıyor. Kraken X ise bunların biraz daha. Altında özellikte de olsa da, Türkiye gibi bir yerde normalde ucuz olan Kraken X çok pahalı bile denebilir :) o yüzden beklentimiz biraz fazla, bir çoğumuz da kaliteli pek kulaklık kullanmadığımız için "Gamepower luna çok iyidir" gibi yanlış düşüncelere dalıyoruz :)

Electra V2 almamalısın diyeyim ben sana. Ben de başta alacaktım sonra almadım, Kraken X falan derken Kraken Tournament Edition aldım. Çok memnunum. Ve HyperX Cloud falan diyecek olan arkadaşlara, Razer istedim ve THX spatial Audio çok başarılı :) üstüne üstlük oyuncu olduğum için böyle silah sesinin her ses dalgasını duyacak kadar ses kalitesi istemediğim için, bence boş şeyler bunlar. Kraken'te çok başarılı bir ürün, oyun içi ses kalitesi çok üstün ve birçok imkan barındırıyor. Kraken X ise bunların biraz daha. Altında özellikte de olsa da, Türkiye gibi bir yerde normalde ucuz olan Kraken X çok pahalı bile denebilir :) o yüzden beklentimiz biraz fazla, bir çoğumuz da kaliteli pek kulaklık kullanmadığımız için "Gamepower luna çok iyidir" gibi yanlış düşüncelere dalıyoruz :)

Kulaklığa baktım güzel ama bütçe 300-350 TL. Gamepower falan düşünmüyor ya Corsair veya Razer alacağım çünkü ne kadar kulaklık alırsam alayım hep bozuluyor artık bir zaman sonra sıktı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı