Razer Essential mouse uygulamasına girildiğinde ışık sönüyor

samodgftd

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, bir şey soracağım. Razer Farem normalde ışığı çalışıyor fakat bilgisayarda uygulamasına girdiğimde fareyi tanıdığı anda ışığı sönüyor, sebebi nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, bir şey soracağım. Razer farem normalde ışığı çalışıyor fakat bilgisayarda uygulamasına girdiğimde fareyi tanıdığı anda ışığı sönüyor, sebebi nedir acaba?

Benzer durum bende de var. Razer DeathAdder essantial mouse kullanıyorum. "Razer Synapse" uygulaması açıkken mousda ışık yanmıyor. Önceden böyle bir sorun yoktu yüksek ihtimalle uygulama beta aşamasında olduğundan dolayıdır. Halen geliştiriliyor.

Şu anlık şöyle bir çözüm buldum. Uygulamayı açıp ışık ayarlarını ayarlıyorum sonra uygulamayı tamamen kapatıyorum sağ altta gizli sekmelerden de kapatıyorum ışığı ayarladığım gibi yanıyor. Ama onda da şöyle bir şey eksik. Uygulamada ışık için 2 mod var efekt olarak. 2. efekt yani nefes efekti oluyor herhalde o çalışmıyor normal statik moduymuş gibi ışık veriyor. Yani hani efekti seçersen seç statik efektle çalışıyor.

Geri
Yukarı