Razer fare esniyor

ZepHizard

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Razer cobra mouse satın aldım bugün ulaştı elime denedkm CS Valorant DM attım gayet güzel. Sonra video izlerken mouse incelenmeye başladım ve ortadan esnediğini fark ettim bu normal mi? İade etmeli miyim? Kullananlar bilenler bilgilendirirse sevinirim.

O ürünü kullanmadım bilmiyorum ama, steelseries farelerin en son çıkanlarının bir çoğunda esneme ve gıcırtı tarzında ses çıkartma durumu var sanırım hafif olsun diye uğraştıkları için kasayı ince yapıyorlar. Aerox 5 farede çıtır çıtır esneme ve ses var kullanırken Aerox 3'te daha az Aerox 9 da neredeyse hiç yok.

2 yıl kadar Rival 3 kullanmıştım onda da gıcırdama ve esneme vardı çok sorun çıkartmamıştı WD40 sıkıp yoluma devam ediyordum 😅 yeni aldıysanız değişim talep edebilirsiniz belki yardımcı olurlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bro chillout, gergin olma bu kadar normal bu, bende esneme var deyince içine kadar göçüyor sandım...

Yeni konular

Geri
Yukarı