Razer Fare Önerisi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Herkese selam arkadaşlar. Farem bozulmaya başladıgı için hazırda param varken almışken iyisini alayım diyerek Razer'a girdim. Zaten şu an Razer klavyem ve kulaklıgım var. Hem set olmuş olur dedim sorum şu ki şu an Logitech G300S kullanıyorum. Elime tam oluyor aklımdaki aslında Razer Mamba idi ama çoğu yere baktıgımda küçük elli kişiler için büyük kalabilir diyordu Boyutlarına baktım gerçekten büyük. Büyük mouse kullandım biliyorum YouTube'da dolaşırken karşıma Razer DeathAdder V2 Mini ve Viper Mini çıktı. İkisinin arasından konfor olarak DeathAdder daha iyi çıktı boyutları da G300S'le hemen hemen aynı. Çok çok az daha büyük bu fareyi kullanan var mı? Veya eli küçük olup da Mamba veya diğer Razer modellerini kullanan var mı? Ne önerirsiniz şu an Razer DeathAdder V2 Mini'yi almayı planlıyorum.

Razer Viper Mini kullanıyorum gayet kaliteli bir fare. Elin hangisine oturuyorsa onu al. Razer Viper Mini incelemem;

Elinizin tam olarak ölçüleri nedir? Benim elim 18cm ve Razer Mamba Elite kullandım. Küçük elli birisinin rahatlıkla kullanabileceğini düşünüyorum.

Deathadder V2 Mini ve Viper Mini G300s kadar küçük değiller. Viper Mini şu anda çok pahalı, aynı fiyata normal Viper var.

Deathadder V2 Mini alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elinizin tam olarak ölçüleri nedir? Benim elim 18cm ve Razer Mamba Elite kullandım. Küçük elli birisinin rahatlıkla kullanabileceğini düşünüyorum.

Deathadder V2 Mini ve Viper Mini G300s kadar küçük değiller. Viper Mini şu anda çok pahalı, aynı fiyata normal Viper var.

Deathadder V2 Mini alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pahalı değil. 350 TL. Eli hangisine uyuyorsa onu alsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı