Razer farenin tekerleğindeki sorun için iade edilmeli mi?

Lovikanda

Centipat
Daha fazla  
Razer mouseumu garantiye göndermek istiyorum, sorun tekerlekten kaynaklanıyor. Titreme oluyor yukarı aşağı kaydırırken.

Farenin altını açarsam garantisi iptal olur ama sorun çözülmüş olur fakat tereddütte kaldım. Sizce mouse tekerleğinin yanındaki ufak tekere makine yağı damlatıp sorunu kendim mi çözmeliyim yoksa iadeye mi başvurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiye gönderirsen muhtemelen Arena Bilgisayar eğer güncel bir modelse sana yenisini yollayacak. Bence garantisi varsa yolla. Güncel model değilse ve aldığın fiyat şu anki fiyatların çok altındaysa eski fiyattan iade olacağı için kendin deneyebilirsin ama ondan önce yine de yolla derim.

Aynı dertten yolladım sıfırı geldi. 1 yıldır açmadım çekmecede duruyor.

Ele çok iyi oturuyor ama problemli mouse.

Essential'dır. Kronik sıkıntısı onun o. Değişime bile gönderse aynı şey olur, iade etmeli.
Yanıtın için teşekkürler, bu sorunu yapmayan bir fare markası veya modeli önerebilir misin?

Aynı dertten yolladım sıfırı geldi. 1 yıldır açmadım çekmecede duruyor.

Ele çok iyi oturuyor ama problemli mouse.
Yanıtın için teşekkürler, bu sorunu yapmayan bir fare markası veya modeli önerebilir misin?

İade et kötü mouse.

Bende tahmin ettim. İade şart.

Razer bozulunca bu mouseden aldım. Epey de memnun kaldım. İndirimde görünce 1 tane daha aldım açmadım bile çekmecemde duruyor. Razerden eksiği yok. Yine macro atanamayan tuşlar, dpi değiştirme tuşu var. Yazılımı kurmuyorum tuşun standart ayarları yetiyor bana.

18 Şubat 2023 de 279 liraya dolar 18TL civarı
15 Ekim 2023 de 339 Liraya dolar 27-28TL civarı
almışım.

Razer bozulunca bu mouseden aldım. Epey de memnun kaldım. İndirimde görünce 1 tane daha aldım açmadım bile çekmecemde duruyor. Razerden eksiği yok. Yine macro atanamayan tuşlar, dpi değiştirme tuşu var. Yazılımı kurmuyorum tuşun standart ayarları yetiyor bana.

18 Şubat 2023 de 279 liraya dolar 18TL civarı
15 Ekim 2023 de 339 Liraya dolar 27-28TL civarı
almışım.

pilli bir mouse mu bu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı