Razer garanti süreci nasıl işliyor?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba N11 üzerinden Razer Kraken Tournament Edition kulaklık aldım ve arıza çıktığı için garantiye göndereceğim. Acaba Razer'ın garanti süreci nasıl işliyor? Hızlı geri dönüş yaparlar mı ve garanti sürecinde mağdur olma durumum olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye içinde Razer'ın kendisi servisi yok. Hometech ilgileniyor ve arıza ne olursa olsun senin ürününü alıp yenisini %10 indirimli satıyor.

Kaç sene önce Deathadder mouseımda switch çalışmıyordu. Kablosunu kesip fotoğraf attım yenisini yolladılar. Şuan ne olur bilemem.

Merhaba N11 üzerinden Razer Kraken Tournament Edition kulaklık aldım ve arıza çıktığı için garantiye göndereceğim. Acaba Razer'ın garanti süreci nasıl işliyor? Hızlı geri dönüş yaparlar mı ve garanti sürecinde mağdur olma durumum olur mu?

Şu an ne oldu sonuç acaba?
Bende Razer kulaklık aldım ve garantiye gidecek gibi.

Şu an ne oldu sonuç acaba?
Bende Razer kulaklık aldım ve garantiye gidecek gibi.

Garanti için satıcıya yazdığımda bana kargo ücretini kendim ödemem gerektiğini falan söyledi kısacası göndermemem için bir sürü yola başvurdu bende uğraşmamak için göndermedim ve nasıl olduysa kendi kendine düzeldi.

Garanti için satıcıya yazdığımda bana kargo ücretini kendim ödemem gerektiğini falan söyledi kısacası göndermemem için bir sürü yola başvurdu bende uğraşmamak için göndermedim ve nasıl olduysa kendi kendine düzeldi.
Ben bazı yerlerden okudum bu işle aral game ilgileniyormuş ve onlarda kargo ücreti istemiyolarmış.Sadece ürünü değiştirirkwn felan baya uğraştırıyolarmış.Benim merak ettiğim garanti bittikten sonra ücreti mukabilinde teknik servis desteği var mı herkes yok yazıyor da sen biliyormusun acaba bişey?

Yeni konular

Geri
Yukarı