Razer gigantus V2 alınır mı?

sentenz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
SteelSeries QCK'ten iyi midir? Fiyati şu an 300 TL civarı medium Razer gigantusun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha kaliteli Razer pad var mı? Deathadder V2 kullanıyorum Razer kendi mousepad’inde daha iyimiş sensörü.
Razer olması şart değil ise,
Konu sahibine ve alacaklara bütçe var ise, Hep önerim.

Deathadder v3 pro almıştım dün, bugün gigantus v2 ile tamamlıyorum. Steelseries qck vs gigantus v2 karşılaştırma videolarını izledim, anladığım kadarıyla gigantus daha fazla kaygan.

Deathadder v3 pro almıştım dün, bugün gigantus v2 ile tamamlıyorum. Steelseries qck vs gigantus v2 karşılaştırma videolarını izledim, anladığım kadarıyla gigantus daha fazla kaygan.
Konuyu ileriki zamanlarda alacak arkadaşlara bir uyarım olacak. Steelseries QCK uzun süre kullanım sonrası (çok uzun zamandan bahsediyorum belki 1 veya 1 yıldan fazladır) kenarları dikişsiz olduğu açılıyormuş ve kolumuzu/bileğimizi dayadığımız yerden rengi atıyormuş.

Hocam ben 1 haftadır mouse pad bakıyorum. Artisan zero, gigantus v2, logitech 640, ss qck heavy, vaxee pa bunlar e sporcuların genellikle fps oyunlarında kullandığı mousepad ler ben hem control hemde speed pad kullanan birisi olarak : control ağırlıklı = artisan zero > ss qck > vaxee pa > logitech 640 > gigantus v2 olarak bir sıralama yaptım hız konusunda. Ben ağırlıklı olarak kontrol pad sevdiğim için ve oyun tarzıma göre de kontrol düşündüğüm için artisan zero almaya karar verdim hatta bugün kendi sitesinden sipariş verdim hem uzun ömürlü olması hem stabil olması nedeniyle paraya kıydım. Ama gigantus v2 de kaliteli bir mouse pad hız konusunda biraz daah speed tercih ederim diyorsanız gayet iyidir. Bence hız mı speed mi ona karar verin yaklaşık 5-6 mouse pad kullandım araştırmalarım sonucu artisana karar verdim

Hocam ben 1 haftadır mouse pad bakıyorum. Artisan Zero, Gigantus v2, Logitech 640, SS QCK heavy, vaxee pa bunlar e sporcuların genellikle FPS oyunlarında kullandığı mouse padler ben hem Control hem de Speed pad kullanan birisi olarak: Control ağırlıklı = artisan Zero > SS QCK > vaxee pa > Logitech 640 > Gigantus V2 olarak bir sıralama yaptım hız konusunda. Ben ağırlıklı olarak kontrol pad sevdiğim için ve oyun tarzıma göre de kontrol düşündüğüm için artisan Zero almaya karar verdim hatta bugün kendi sitesinden sipariş verdim hem uzun ömürlü olması hem stabil olması nedeniyle paraya kıydım. Ama Gigantus V2 de kaliteli bir mouse pad hız konusunda biraz daah Speed tercih ederim diyorsanız gayet iyidir. Bence hız mı Speed mi ona karar verin yaklaşık 5-6 mouse pad kullandım araştırmalarım sonucu artisana karar verdim.

Hocam bende DeathAdder V2 Pro var altınada Gigantus V2 çekmek istiyorum rahat bir kayma hissi veriyor mu? Control'den kastınız nasıl bir şey deneyimlerinizi dinlemek isterim.

Geri
Yukarı