Razer Green Switch vs Logitech GX Brown Switch

Auburntusk

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, Razer Green Switch ile sesi dışında gayet memnunum çok güzel bir hissiyatı ve parmakta oluşturduğu bir geri bildirimi var. Bu hissiyatın aynısını gx Brown'da da alabilir miyim ya da şöyle soreyaım gx brown geri bildirim hissiyatı olan bir klavye mi?

Hayır alamazsınız. Yeşil Switch'ler Clicky olarak geçer. Kahverengiler Tactile. İkisinin hissiyatları farklıdır.

Buradan bakabilirsiniz.

Razer'in basma hissiyatı Logitech olan klavyeden çok çok daha iyi haberiniz olsun.

Markayla alakası yok.

Hayır alamazsınız. Yeşil Switch'ler Clicky olarak geçer. Kahverengiler Tactile. İkisinin hissiyatları farklıdır.

Markayla alakası yok.
clicky, tactile, ve lineer var sanırım. clickcy tamam ama lineer ve tactile'ın farkı ne. g513 brown şuan güzel indirimde ve dediğim gibi razerdan sesi dışında fazlasıyla memnunum insanın yazı yazası geliyor. hem istediğim hissiyatı hem de aradığım bir nebze sessizliği g513 de bulabilir miyim diye sormak istemiştim

Birçok markadan mekanik klavye kullandım, bana göre en iyisi şuanda Logitech. Razer çok fazla ses çıkartıyordu ve Switchleri çift basma problemi gibi şeyler yaşatıyordu. Desteğe yazdığımda iki tuş için benden 350 TL para istemişlerdi.
Logitech G512 Brown kullanıyorum şuanda. Switch sesi benim için önemli değil çünkü genelde kulaklık oluyor kafamda.

Geri bildirim olarak bana kalırsa en iyisi Steelseries ve Corsair klavyeleri veriyor.
Logitech ile Razer arasında seçim yapacak olursam Logitechi seçerim.
Green ve Brown switch seçimi tamamen kişisel bence. Ses hoşuna gidiyorsa, geri bildirimde "çok fazla" fark yok. Ben uzun süredir Brown/White kullanıyorum ve çok memnunum.

Birçok markadan mekanik klavye kullandım, bana göre en iyisi şuanda Logitech. Razer çok fazla ses çıkartıyordu ve Switchleri çift basma problemi gibi şeyler yaşatıyordu. Desteğe yazdığımda iki tuş için benden 350 TL para istemişlerdi.
Logitech G512 Brown kullanıyorum şuanda. Switch sesi benim için önemli değil çünkü genelde kulaklık oluyor kafamda.

Geri bildirim olarak bana kalırsa en iyisi Steelseries ve Corsair klavyeleri veriyor.
Logitech ile Razer arasında seçim yapacak olursam Logitechi seçerim.
Green ve Brown switch seçimi tamamen kişisel bence. Ses hoşuna gidiyorsa, geri bildirimde "çok fazla" fark yok. Ben uzun süredir Brown/White kullanıyorum ve çok memnunum.
hocam geri bildirimi çok güzel green'in ama evde yalnız yaşamadığım için sesi bana uzun avdede sıkıntı yaratacak gibi. bu geribildirim hissiyatında daha sessiz bir şey bulabilirsem mükemmel olur. sanırım siz brown bu deneyime yakın bir deneyim sunar diyorsunuz yanlış anlamadıysam.

Yeni konular

Geri
Yukarı