Razer Hammerhead Pro V2 vs Hyperx Cloud II

MasterPenguen

Kilopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce kulaklığımla denize girdiğim için telefon ve bilgisayar için kullandığım kulaklığımın ses kalitesinde bir bozulma yaşadım. Bu olaydan sonra yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Asıl fikrim hem bilgisayar hem telefonda kullanmak üzere Razer Hammerhead Pro V2 almaktı fakat bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hyperx Cloud II almayı düşünmeye başladım. Eğer Hyperx alırsam biraz bozuk olan kulaklığımı telefonum için kullanmaya devam edeceğim ve Hyperx'i ise bilgisayarda kullanacağım. Sizce ne yapmalıyım?

HyperX Cloud 2. Memnun olmadığım için değil, daha iyi seçenekler mevcut olduğu için başka modeller önerdim. Hala kullanıyorum ve gayet memnunum.

HyperX Cloud 2. Memnun olmadığım için değil, daha iyi seçenekler mevcut olduğu için başka modeller önerdim. Hala kullanıyorum ve gayet memnunum.
Arctis'den memnun olmayan fazla insan gördüğüm için onu düşünmüyordum zaten fakat ben telefonda da kullanabilmek için Hammerhead almayı düşünüyorum ucuza satan biri buldum. Sizce Hammerhead alsam çok fazla bir kaybım olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
HammerHead güzeldir. Kaça buldun? F/P olarak değerlendirmek için soruyorum. Kayıp konusuna gelince; ses kalitesi olarak bu kulak üstü kulaklıklar daha iyi bir ses kalitesi sunar ama isteklerin doğrultusunda tercih edilebilir. Sennheiser CX300 almadan önce ben de düşünüyordum.

HammerHead güzeldir. Kaça buldun? F/P olarak değerlendirmek için soruyorum. Kayıp konusuna gelince; ses kalitesi olarak bu kulak üstü kulaklıklar daha iyi bir ses kalitesi sunar ama isteklerin doğrultusunda tercih edilebilir. Sennheiser CX300 almadan önce ben de düşünüyordum.
300 TL civarında buldum ürünü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı