Razer Hammerhead Pro V2 vs Hyperx Cloud II

Aradaki 200 TL farka normalde değer ama madem telefonda da kullanacaksın, kulakiçi kulaklıklar daha mantıklı olur. Bu yüzden HammerHead alman daha mantıklı olur bence. Ama yine de fikirlerini alalım.
@Jira @Nazım Paşa @Barış Tolon @Mr.Acar
Technopat'ta bir arkadaş 200 TL'ye satıyormuş ondan alacağım galiba.

Son değişimleri yazayım dedim. Sonunda benim için bir seçenek olmayan Arctis 5 almaya karar verdim. Renklendirme opsiyonları ve mikrofon özelliklerini değerlendirerek bu modeli almaya karar verdim.

Son düzenleme:
Technopat'ta bir arkadaş 200 TL'ye satıyormuş ondan alacağım galiba.

Son değişimleri yazayım dedim. Sonunda benim için bir seçenek olmayan Arctis 5 almaya karar verdim. Renklendirme opsiyonları ve mikrofon özelliklerini değerlendirerek bu modeli almaya karar verdim.
Arctis 5'te sorun bulan çok fazla kişi var ama bir o kadar da sorunsuz gayet memnun olan kişiler var. Bence daha risksiz bir modele yönelmelisin. Önerim Corsair Void ama 200TL'ye Arctis 5 de iyiymiş doğrusu. Konu linkini atar mısın? Bir bakayım.

Arctis 5'te sorun bulan çok fazla kişi var ama bir o kadar da sorunsuz gayet memnun olan kişiler var. Bence daha risksiz bir modele yönelmelisin. Önerim Corsair Void ama 200TL'ye Arctis 5 de iyiymiş doğrusu. Konu linkini atar mısın? Bir bakayım.
Fiyatı 200 TL olan ürün Hammerhead dı onu yanlış yazmışım pardon. Bu arada Corsair'in kulaklık tasarımını çok beğenmediğim ve Arctis 5 ile onun arasında 100 TL olmasından dolayı Arctis 5 tercih edeceğim. 5 arkadaşım Arctis den memnun olduğu için içim rahat. Yine de size çok teşekkür ederim.

Fiyatı 200 TL olan ürün Hammerhead dı onu yanlış yazmışım pardon. Bu arada Corsair'in kulaklık tasarımını çok beğenmediğim ve Arctis 5 ile onun arasında 100 TL olmasından dolayı Arctis 5 tercih edeceğim. 5 arkadaşım Arctis den memnun olduğu için içim rahat. Yine de size çok teşekkür ederim.
Önemli değil. Umarım memnun kalırsın.

Arctis 5 almayı bende düşünüyorum oyun için vb. kullanıcam da sen memnunmusun kulaklıktan ?

Hummerhead Pro v2 ile Cloud 2'yi kıyaslamak saçma olur. Yazdıklarından yola çıkarak Hummerhead Pro alabilirsin. Alternatif olarak Arctis 5 öneririm üst mesajlarda önermişler zaten.

Arkadaşlar etrafta o kadar çok kulaklık var ki ne alsam karar veremedim. 1000 TL altı oyun,müzik ve film için kablolu kablosuz(hyperx cloud flight düşünüyordum) hangi kulaklıkları alabilirim?
-cloud 2
-cloud alpha(laptop kullanıyorum. Laptopun ses kartı iyi olmayabilir diye bu model üzerinde endişeliyim)
-cloud flight
- corsair void pro
- steelseries hiç düşünmedim mesela cloud 2 steelseries arctis 5 ten ucuzken cloud 2 almak daha mantıklı değil mi?
- razer üzerinde de pek duramadım.
-cloud 2 ye biraz sıcak bakıyordum sonradan kafam karıştı bilmiyorum o kadar çok model varki bunları deneyerek almak gibi de bir şansım yok ne yapmalıyım dostlar bi tavsiye verebilirmisiniz? Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı