Razer hammerhead true Wireless Earbuds kulaklık alınır mı?

yagiz6

Hectopat
Daha fazla  
Razer Hammerhead True Wireless Earbuds almayı düşünüyorum. Kullanımım müzik dinlemek ve telefon görüşmesi ağırlıklı olacak. Bağlantı problemi yaşayan birçok insan gördüm araştırınca çoğu kişide bir taraftan ses gelmiyor var. Kullanan varsa ve deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İzledim çok iyi gözüküyor incelemede de. Tek sıkıntısı kutunun kapak kalitesi ancak bağlantı ile ilgili çok fazla kötü yorum gördüm. Kullanıp memnun olan biri deneyimlerini paylaşırsa çok yardımcı olur.

Son düzenleme:
Ilk olarak üründen memnun olduğumu ifade etmem gerek, Haziran'da aldım sağ kulaklık arızalı geldi, kargo ile yolladım 20 25 güne geri geldi değişim yapılmış fakat bu üründe de sağ taraf çalışmadı ve kapak kapanmıyordu, 20 gün sonra gene geri geldi bu sefer şükürler olsun ki sorunsuzca çalışıyor biraz geç oldu fakat güç olmadı
Kız kardeşime D. Günü hediyesi olarak aldım. Okula giderken veya spor yaparken diğer kulaklık ile bayağı uğraşıyordu. İtopya'nın indirimi ile piyasadaki üst seviye rakip kulaklıklara oranla çok iyi bir fiyata aldım. Kardeşim çok memnun. Aşırı beğendi ve şarj süresi çok uzun gidiyor. Ses kalitesi zaten harika. Üst seviyeye rakip bir kulaklık arıyorsanız. Bu ürün tam aradığınız kulaklık.
Okan ü.
AirPods alacakken karşıma çıktı. Bu fiyata daha iyisi yok. 5 günde geldi Adana'ya.
Ürün bugün elime ulaştı fakat kulaklığın kronik bir arızası var gibi görünüyor sağ kulaklığı bağlantısı sürekli kopuyor çekilecek durumda değil ve internette arattığımda aynı sorundan muzdarip onlarca insan gördüm. Telefon uygulaması kulaklığı görmüyor. Görse de 2 dakika içinde bağlantısı kopuyor tekrar bağlamak çok uzun sürüyor. Yarın farklı cihazlarla denedikten sonra düzelmez ise iade edeceğim
Ürünü önceki aylarda kardeşim için almıştım. Uzun bir süre sorunsuz kullandı. Sonrasında ben kendime de alayım dedim. Özellikle blackfriday indiriminde aldım. Ürünüm elime 1 hafta sonra ulaştı. Yoğunluktan dolayı bunu normal karşılıyorum. Fakat gelen ürünün sol tarafı hiç çalışmıyordu. İtopya'nın b. Düzü mağazına giderek durumu izah ettim ve değişim yaptılar. Fakat bu sefer eve geldiğim de yine kutusundan yeni çıkardığım ürünün sağ tarafı çalışmıyordu. H. Sonu yasağına denk geldiği için iade için gidemedim. Ardından tekrar mağazaya gittim ve iade talebinde bulundum. Onlar da önce servise gitmesi gerektiğini, servisin onayı ile bunun gerçekleşebileceğini söylediler. Kulaklık yaklaşık 2 haftadır serviste hala bekliyorum. Onunla beraber kardeşime aylar önce aldığım kulaklığın da sol tarafının şarjı bazen dolmuyordu onu da gönderdim. Sabırla bekliyorum.
Bunlar bazı kullanıcı yorumları. İyi forumlar.

Razer Hammerhead True Wireless Earbuds almayı düşünüyorum. Kullanımım müzik dinlemek ve telefon görüşmesi ağırlıklı olacak. Bağlantı problemi yaşayan birçok insan gördüm araştırınca çoğu kişide bir taraftan ses gelmiyor var. Kullanan varsa ve deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum.

Hocam bende aynı kulaklığı almak istiyorum ama ürün yorumlarını görünce kulaklıktan soğudum. Herkes kronik sorunlu olduğunu durduk yere bağlantısının kesildiğini söylüyor. Bazıları da sağ tarafından hiç ses gelmediğini söylüyor. Siz kulaklığı aldınız mı nasıl sizce?

Hocam bende aynı kulaklığı almak istiyorum ama ürün yorumlarını görünce kulaklıktan soğudum. Herkes kronik sorunlu olduğunu durduk yere bağlantısının kesildiğini söylüyor. Bazıları da sağ tarafından hiç ses gelmediğini söylüyor. Siz kulaklığı aldınız mı nasıl sizce?
Hayır, kronik sorunları çok fazla olduğu için ve sonrasında uğraşmak istemediğim için almadım.

Geri
Yukarı