Razer Hammerhead True Wireless X nasıldır?

YJMalmsteen

Centipat
Almayı düşünüyorum bu modeli. Halihazırda kullanan arkadaşlarımız varsa yorumlarını merak ediyorum performans konusunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldınız mı hocam? Beğendiniz mi? Bende almayı düşünüyorum PUBG için
Bir türlü halihazırda kullanıp düzgünce yorumlayacak biri bulamadım açıkçası. Aşırı kararsızım. Çok da ihtiyacım var. Ya bunu, ya da Rog Cetra alacağım ama ikisinden de çevremde kullanana denk gelmedim.

Yurtdışındaki topluluklarda, forumlarda var bir çok yorum ama genelde gecikmelerden, bağlantı kopmalarından.. vs bahsediliyor masaüstü pc kullanımlarında. Pek acele etmemeye karar verdim açıkçası.

Bir türlü halihazırda kullanıp düzgünce yorumlayacak biri bulamadım açıkçası. Aşırı kararsızım. Çok da ihtiyacım var. Ya bunu, ya da ROG cetra alacağım ama ikisinden de çevremde kullanana denk gelmedim.

Yurtdışındaki topluluklarda, forumlarda var birçok yorum ama genelde gecikmelerden, bağlantı kopmalarından. Vs bahsediliyor masaüstü PC kullanımlarında. Pek acele etmemeye karar verdim açıkçası.

Ben mobilde kullanacağım büyük ihtimalle beni idare eder diye düşünüyorum.

Kulak içi seçmeniz iyi olmuş ama kablolu kullansanız daha iyi olur Wireless'lardaki gecikme muhabbeti dönüyordu sorun yaşamayın diye diyorum ama yine de Wireless derseniz Sennheiser'in güzel kulaklıkları var atabilirim size bulduklarımı.
İlginiz için teşekkürler fakat başlıkta da yazdığım gibi, ilgili ürünü halihazırda kullanan arkadaşlarımızın yorumlarını almak için açmıştım konuyu.

Geri
Yukarı