Razer Hammerhead true Wireless Pro alınır mı?

Bütçe
2000

Olcayx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. PUBG Mobile için Wireless kulaklık almayı düşünüyorum başlıkta da belirttiğim gibi Razer Hammerhead true Wireless Pro var incelemelere bakılırsa bu uygun gibi ancak denediğim bazı kulaklıklar var ASUS ROG Delta ve Logitech G333 typc çıkışlı kulaklıklar ses çıkışından mıdır bilmiyorum ama resmen ses Max'da çok çok az ses veriyor ayak sesleri bile gelmiyor Bluetooth kullandığım zaman ses yüksek geliyor ancak telefon modelim POCO X3 GT bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim yani Bluetooth oyun için önerilmez ancak kablolu kullandığım zaman ses çok az geliyor verim alamıyorum ne yapmamı önerirsiniz almalı mıyım?

Hammerhead TWS Pro'nun gecikmesi diğer bluetooth kulaklıklara göre düşük diye biliyorum.
Pişman olacağınızı sanmam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7:30'dan itibaren gecikme testlerine bakabilirsiniz. Önceki versiyonu ile kıyaslanmış.

Evet Razer markasına güvenim var ancak kullanım süresi biraz az sanki?

Hammerhead TWS Pro'nun gecikmesi diğer Bluetooth kulaklıklara göre düşük diye biliyorum.
Pişman olacağınızı sanmam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7:30'dan itibaren gecikme testlerine bakabilirsiniz. Önceki versiyonu ile kıyaslanmış.
@sp33d ASUS ROG GO BT gibi kulak üstü kulaklıklar da verim verir mi acaba önerin nedir?

Son düzenleme:
Evet Razer markasına güvenim var ancak kullanım süresi biraz az sanki?

@sp33d ASUS ROG GO BT gibi kulak üstü kulaklıklar da verim verir mi acaba önerin nedir?
ROG Go da iş görür kesinlikle onun da gecikmesi düşük, ama dışarıda kullanım için Hammerhead daha iyi kulakiçi sonuçta. O biraz da sizin tercihinize kalmış. Ben olsam Hammerhead'i alır hem müzik hem oyun için kullanırdım.

ROG GO da iş görür kesinlikle onun da gecikmesi düşük, ama dışarıda kullanım için hammerhead daha iyi kulak içi sonuçta. O biraz da sizin tercihinize kalmış. Ben olsam Hammerhead'i alır hem müzik hem oyun için kullanırdım.

ROG'dan vazgeçtim hocam 3000 üstü satılıyor şu an iki kulaklığın arasında kaldım Razer opus X ve hammerhead özellikle ayak sesleri benim için çok önemli senin 2000 TL'ye kadar onerebilecegin ne olur bu ikisi veya harici onerebilecegin bir kulaklık var mıdır? Yarın sipariş vermeyi düşünüyorum

ROG'dan vazgeçtim hocam 3000 üstü satılıyor şu an iki kulaklığın arasında kaldım Razer opus X ve hammerhead özellikle ayak sesleri benim için çok önemli senin 2000 TL'ye kadar onerebilecegin ne olur bu ikisi veya harici onerebilecegin bir kulaklık var mıdır? Yarın sipariş vermeyi düşünüyorum
Kulaküstü kulaklık problem olmaz kullanırım diyorsanız Opus X’i alın. Sürücüleri daha büyük sonuçta Hammerhead’e göre daha rahat ses kasarsınız. Ama bildiğim kadarıyla PUBG Mobile’de de ayak sesleri bayağı yüksek sesli, Hammerhead alırsanız da bir problem yaşayacağınızı sanmam.

Geri
Yukarı