Razer Hammerhead TWS alınır mı?

hayat acimasiz

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. Hem müzik dinlemek hem de oyun oynamak için aklımda bu kulaklık var.
Ancak müzik için incelemelerde biraz sıkıntılı demişler. Kullanan birisi yardımcı olabilir mi ya da bu tarz hem müzik dinleyip hem de oyun oynayabileceğim bir kulaklık önerebilir misiniz?

Earbud şart mı yoksa kulaklık da olur mu? Bütçe nedir? Ses kalitesi olarak bunlardan daha iyisi yoktur büyük ihtimalle. Buds+ latency daha az biliyorum yani o en iyisi olabilir. Razer kablolu arkadaşımın vardı denemiştim ses kalitesi güzeldi de kablosuzda daha kötüdür.

Son düzenleme:
Çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. Hem müzik dinlemek hem de oyun oynamak için aklımda bu kulaklık var.
Ancak müzik için incelemelerde biraz sıkıntılı demişler. Kullanan birisi yardımcı olabilir mi ya da bu tarz hem müzik dinleyip hem de oyun oynayabileceğim bir kulaklık önerebilir misiniz?

Hocam aldınızmı bende almayı düşünüyorum. Aldıysanız tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Hocam aldınızmı bende almayı düşünüyorum. Aldıysanız tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Aldım hocam yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum. Öncelikle müzik için alacaksanız tatmin etmez,çünkü batarya süresi 3,5-4 saat bu biraz sinir bozabiliyor. Harika bassları var aslında rap dinlemek cidden zevk veriyor ama tizleri iyi olmadığı için diğer türlerde ortalama bir kalitesi var. Oyun için kesinlikle öneririm. Normal modda gecikme süresi 120ms olması gerek. Gaming mod açıkken bu süre 60ms'e kadar düşüyor ve bence TWS bir kulaklık için gayet yeterli. Oyunlarda güzel ses alabiliyorsunuz. Dediğim gibi müzik ve şarj bakımından biraz eksisi var. Ancak tabiki de normal kulaklıklara göre müzik kalitesi ortalamanın üstünde.

Aldım hocam yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum. Öncelikle müzik için alacaksanız tatmin etmez, çünkü batarya süresi 3, 5-4 saat bu biraz sinir bozabiliyor. Harika bassları var aslında rap dinlemek cidden zevk veriyor ama tizleri iyi olmadığı için diğer türlerde ortalama bir kalitesi var. Oyun için kesinlikle öneririm. Normal modda gecikme süresi 120ms olması gerek. Gaming mod açıkken bu süre 60Ms'e kadar düşüyor ve bence tws bir kulaklık için gayet yeterli. Oyunlarda güzel ses alabiliyorsunuz. Dediğim gibi müzik ve şarj bakımından biraz eksisi var. Ancak tabii ki de normal kulaklıklara göre müzik kalitesi ortalamanın üstünde.

Hocam teşekkür ederim. Söylemek isterseniz kulaklığı nereden aldınız?

Razer hammerhead TWS'yi daha bugün aldım ancak 3-4 dakikada bir sağ kulaklığın bağlantısı kopuyor. İade etmeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı