Razer Huntsman mini alınır mı?

Bütçe
100EUR

jevousaime

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir mekanik klavye ariyorum ve Razer Huntsman Mini'yi buldum. Hem sesinin güzel olduğunu hem de hissiyatının iyi olduğunu düşünüyorum. Tek istediğim özelliği guzel gozukmesi gibi faktörlerden bağımsız olarak, uzun vadede beni tatmin edecek ve saglamligini koruyacak bir klavye arıyorum. Oyun oynamayacağım, sadece kod yazacağım ve genel kullanım amaçlı bir klavye arıyorum. Eğer önerileriniz varsa 100 euro civarındaki bütçeme uygun olarak yurt dışından alabilirim. Teşekkür ederim.

Merhaba, ben bir mekanik klavye ariyorum ve Razer Huntsman Mini'yi buldum. Hem sesinin güzel olduğunu hem de hissiyatının iyi olduğunu düşünüyorum. Tek istediğim özelliği guzel gozukmesi gibi faktörlerden bağımsız olarak, uzun vadede beni tatmin edecek ve saglamligini koruyacak bir klavye arıyorum. Oyun oynamayacağım, sadece kod yazacağım ve genel kullanım amaçlı bir klavye arıyorum. Eğer önerileriniz varsa 100 euro civarındaki bütçeme uygun olarak yurt dışından alabilirim. Teşekkür ederim.

Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız hot swap klavye almanızı öneririm.
Görsellik içinde kaliteli tuş kapakları olan modeller iyi olur.
Bütçe dahilinde Akko 5087B mantıklı olacaktır.
Eğer bütçe biraz artabilir ise ses tekerleği olan Epomaker Cidoo da oldukça iyi seçim olur.

Yukarıda yapılan Epomaker TH80 önerisi de sağlamlık ve görsellik açısından oldukça tatmin edici. Pro olmayan sürümünü kulanıyorum ve şu an için değiştirmek gibi bir niyetim yok, fakat yeni alacak olsam yukarıda önerdiğim iki klavyeden birini tercih ederdim. Tek nedenim de tuş yapısının geleneksel olmaması. Eğer bu kriter satın alacak kişi için önemli değil ise Epomaker TH80 Pro da oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Dayanıklılık olarak Huntsman serisi anahtar açısından geleneksel mekanik anahtarlara göre daha uzun ömürlü olur ve anahtar kapakları da oldukça kaliteli bu su götürmez bir gerçek.
Fakat kod yazmak için Huntsman mini verimsiz bir tercih olacaktır. Tırnak işareti için FN tuşu kullanmanız gerekecek. Bütçenizi aşıyor evet ama Razer markası için Huntsman TKL daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Son düzenleme:
Eğer bütçe biraz artabilir ise ses tekerleği olan Epomaker Cidoo da oldukça iyi seçim olur.

Dayanıklılık olarak Huntsman serisi anahtar açısından geleneksel mekanik anahtarlara göre daha uzun ömürlü olur ve anahtar kapakları da oldukça kaliteli bu su götürmez bir gerçek.
Fakat kod yazmak için Huntsman mini verimsiz bir tercih olacaktır. Tırnak işareti için FN tuşu kullanmanız gerekecek. Bütçenizi aşıyor evet ama Razer markası için Huntsman TKL daha mantıklı bir seçim olacaktır.
Çok iyi seçenek hepsi de :)

Katılıyorum. Switch değişebiliyor olmak muazzam bişi. 5 set swith, 4 sette keycaps setim var her haftasonu değiştiriyorum kombinliyorum. Her hafta farklı bir klavye kullanıyor gibiyim.
çift basma, basmama gibi sorunları da garantiye göndermeden kolayca çözümlemiş oluyoruz.

Ofise de aldım bir tane, insanlar rahatsız olmasın diye sessiz switch koydum. Ahşap kaplayıp ahşap keycaps set aldım. Her geçen bakıyor :)

Dosya Ekleri

• eefc2f15-4563-42ba-b984-dca50eaf9c0a.jpg
    eefc2f15-4563-42ba-b984-dca50eaf9c0a.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 57

Yeni konular

Geri
Yukarı