Çözüldü Razer klavye 2 günde bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HackHita

Decapat
Daha fazla  
Klavyeyi aldım 2 gün sorunsuz kullandım 2. gün rastgele tuşlara basmaya başladı laptoptan yazıyorum laptopumda hiçbir sorun yok ama klavye kafayı yedi. Klavyenin ışıklarında sorun yok basmayınca da sorun yok korkuyorum umarım bir sorun çıkmaz. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Yazılımı kontrol edin. Otomatik tuş atanmış olabilir.
Razer Synaspse ile tüm ayarları resetleyin.
Klavyeyi çıkarıp yeniden takın.
Razer Synaspse ile tüm ayarları resetleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Razer synaspse ile tüm ayarları resetleyin.

Bunu deneyeceğim şu anda Razer'i silip yüklüyorum.

Synapse uygulaması yüklüyse silip tekrar dene. Klavye sıkıntılıysa değişim talep edebilirsin.

Klavye sıkıntılı değil diye düşünüyorum, ilk geldiğinde harikaydı ve hiçbir sorunu yoktu.

Sıfır aldıysan Razer Care ile görüş. Destek sana yapman gerekenleri söyler. Uyguladıktan sonra da düzelmezse iade istersin.

Şimdi klavyemi başka bir bilgisayara taktım ve yine aynı şeyi yaptı.
Sıfır aldıysan Razer care ile görüş. Destek sana yapman gerekenleri söyler. Uyguladıktan sonra da düzelmezse iade istersin.

1645422711692.png

Yalnızca ABD'li müşteriler için mevcutmuş.

Razer synaspse ile tüm ayarları resetleyin.

Çok teşekkür ederim. kafasına göre bir sürü makro ataması yapmış. şu anda klavyemden yazıyorum.

Birçok tuşa çiftli kombinasyonlar atamış, mesela W tuşuna W-A-S-D atamış aynen bu şekilde ben de tüm makroları kaldırdım ve sorun harika bir şekilde çözüldü. Çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı