Razer klavye önerisi

bagcefe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Cynosa Chroma kullanıyorum 2 hafta önce üzerine kola döküldü klavyenin çok iyi bir şekilde temizledim fırçaladım panelini kolonyayla sildim ama bazı tuşlar eskisi gibi değil sert ve rahatsız. Yeni bir klavye alacağım Razer istiyorum önerilere açığım sağlam ve uygun fiyatlı. Aklımda Ornata V3 modeli var ama sizlerin fikirlerine de açığım. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Cynosa Chroma kullanıyorum 2 hafta önce üzerine kola döküldü klavyenin çok iyi bir şekilde temizledim fırçaladım panelini kolonyayla sildim ama bazı tuşlar eskisi gibi değil sert ve rahatsız. Yeni bir klavye alacağım Razer istiyorum önerilere açığım sağlam ve uygun fiyatlı. Aklımda Ornata V3 modeli var ama sizlerin fikirlerine de açığım. İyi sosyaller.
Razer zorunlu mu? F/P açısından bu klavyeyi incelemenizi tavsiye edebilirim.

Razer zorunlu mu? F/P açısından bu klavyeyi incelemenizi tavsiye edebilirim.

Hocam Razer daha iyi olacaktır setup Razer komple çünkü ve marka olarak da kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Alınmaz hocam normalde ama Razer şart ise alınabilir. @DTB daha iyi öneriler yapacaktır.
Neden alınmaz peki eksileri nelerdir sizin görüşünüzden?

Hocam logi markadan pek hayır görmedim sevmiyorum. Ve AliExpress'den alışveriş yapmam gümrük vergisiyle 2X oluyor o fiyat emin ol.
Yok hocam herhangi bir gümrük vergisi ödemiyorsunuz alırken vergiyi ödüyorsunuz zaten. Almak istemeyebilirsiniz tabii ki burada öneri veriyoruz karar sizin. Ama bu fiyata daha iyisi yoktur bir kaç gün sonra da yine 1500 TL+vergi ile satılır zaten.

Yok hocam herhangi bir gümrük vergisi ödemiyorsunuz alırken vergiyi ödüyorsunuz zaten. Almak istemeyebilirsiniz tabii ki burada öneri veriyoruz karar sizin. Ama bu fiyata daha iyisi yoktur birkaç gün sonra da yine 1500 TL+vergi ile satılır zaten.

Öneriniz için teşekkür ederim hocam setup komple Razer olduğu için farklı marka düşünmüyorum. 🙏🏻

Geri
Yukarı