Elektronik Razer Kraken 643.5TL + 100TL İndirim

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Prime Üyeleri için günün fırsatı: Konsollar için Razer Kraken - 50 mm Sürücülü Kablolu Oyun Kulaklığı (PC, PS4, Xbox One, Nintendo Anahtarı), Geri Çekilebilir Mikrofon ve Soğuk Jel Dolgulu Oval Kulaklıklar, Siyah/Mavi Amazon.com.tr
Bu kampanya olmaz ise
Bunu deneyin.
Bu da olmazsa siparişi mobil uygulama üzerinden verin 50TL hediye kartı kazanın.

IMG_20230711_164009.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık iyi mi sizce bu fiyata değer mi?

Değer gibi bende de var. Bu daha ucuz bunu da alabilirsin.

Eğer kafan büyükse kafana tam olmayabilir Razer. Açılma mesafesi bana az geldi, son kademede anca oluyor bana. 1 yıldır kullanıyorum. Bir de çok uzun süre takarsan baş ağrısı yapabilir.

Son düzenleme:
Değer bende de var. Bu daha ucuz bunu da alabilirsin.

Eğer kafan büyükse kafana tam olmayabilir Razer. Açılma mesafesi bana az geldi, son kademede anca oluyor bana. 1 yıldır kullanıyorum. Bir de çok uzun süre takarsan baş ağrısı yapabilir.

Şahsen bende bunu aldım ama yine kafa büyükse tavsiye etmem bunu da bana son seviyede zar zor oluyor.

Geçen hafta almıştım iade edebilir miyim? Kasanın jak girişi bozuk olduğu için yapacağım @DTB

Şahsen bende bunu aldım ama yine kafa büyükse tavsiye etmem bunu da bana son seviyede zar zor oluyor.

Geçen hafta almıştım iade edebilir miyim? Kasanın jak girişi bozuk olduğu için yapacağım @DTB

Kulaklıklarda iade oluyor mu bilmiyorum. Eğer kasanın jack girişi bozuksa ses kartı kullanabilirsiniz veya anakartın ses çıkışına takabilirsiniz.

Geri
Yukarı