Razer Kraken 7.1 Kulaklık Görüşleriniz

Aküb

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Razer Kraken 7.1 Gaming kulaklığını almak istiyorum. Kulaklık nasıl tavsiye eder misiniz? Yönleri neler?

Oynayacağın oyunlar hakkında bilgi alabilir miyim? Mesela Counter Strike için SteelSeries Siberia v2 daha iyi performans verirken Point Blank için Logitech G-35 daha yüksek performans veriyor.

Edit: Ben olsam bu kulaklıktan yana kullanırdım tercihimi. Hem bana sorarsanız daha şık hem daha performanslı. Aralarıda çok büyük bir performans farkıda yoktur zaten. Hazır 75 tl gibi bir indirim varken kaçırmayın derim.

Steelseries Siberia V2 Frost Blue Kulaklık ( Ses Kartlı ) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kararımı verdim kulaklıktan yana sadece kulaklığın kötü yanlarını merak ettiğim için bu konuyu açtım.

Tavsiye edilmeyecek bir kulaklık kesinlikle değil. Razer'in en çok kullanılar serisidir Kraken. Üst düzey bir kulaklık 10 - 15 dakikalık bir test dışında pek test etme imkanım olmadı. Rahat ve şık bir kulaklık. Dediğim gibi uzun süre kullanmadığım için fiziksel, donanımsal veya yazılımsal olarak bir sorun veya kötü bir yanı olup olmadığı hakkında bir bilgim yok. Google amcamızdan araştırıp kullanıcı yorumlarını okumanı tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı