Razer Kraken Chroma 7.1 USB vs SteelSeries Siberia V2 Frost Blue

Hangisi sizce ?

• Razer Kraken 7.1 USB

Oy: 2 40,0%
  • SteelSeries Siberia V2 Frost Blue

Oy: 3 60,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

aytacbirdal

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son karar olarak Razer Kraken 7.1 USB Chroma veya SteelSeries Siberia V2 Frost Blue CS:GO için hangisini seçmeliyim ? Krakenin rahatsız ettiği yönünde yorumlar var fakat siberiadan daha iyi ses verdiğini söylüyorlar kararsız kaldım.

Siberia Gameekstra.com da 299 tl Kraken 7.1 de yaklaşık o fiyatlara geliyor yorumunuz için teşekkür ederim. Aslında Siberia eski bir kulaklık biliyorum fakat Razerin ağrı yaptığını söyledikleri için korkuyorum.

Siberia Gameekstra.com da 299 tl Kraken 7.1 de yaklaşık o fiyatlara geliyor yorumunuz için teşekkür ederim. Aslında Siberia eski bir kulaklık biliyorum fakat Razerin ağrı yaptığını söyledikleri için korkuyorum.
Razer Kraken USB ile ayni fiyat bandinda ikisini karsilastirmak gerekirse ben razer oneririm. Kaliteli bir markadir ve kullananlarin hepsi de onermistir. Acikcasi herkes o kotu bu kotu falan diyor da hangisinin gorunumu daha guzel ise onu almanizi oneririm herkesin kafa yapisi farkli birinde agritan birinin kafasini agritmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı