Razer Kraken Tournament Edition vs HyperX Cloud Stinger S 7.1

kalimaki

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar. İleride yayında da kullanacağım üzere oyuncu kulaklığı arıyorum.

Şu an indirimde olan 2 ürün gördüm. Öneriniz hangisinden yanadır?

Ya da bu fiyat bandında önerebileceğiniz farklı bir ürün var mı?

Hocam teşekkürler yorum için. Lütfen neden onu seçmem gerektiğini belirtir misin?

Hocam gercekten iyi bir indirim var, yorumlarida en az 4 yildiz.
Insanlar gayet memnun, THX teknojiside var. Jel soğutmada var ama ne kadar ise yaradigini bilmiyorum.
@LeFeyn de kulaklık vardi, isterseniz sorularinizi sorabilirsiniz.
Eksi olarak, cok buyuk diyorlar.

Son düzenleme:
Kulaklık öncelikle büyük fakat ağır değil, başınızda bir baskı hissetmiyorsunuz. Pedleri çok rahat ama haliyle yaz aylarında terletiyor.

Ses yalıtımı gayet başarılı, dışardan ses almıyor. Ses kalitesi olarak ben yeterli buluyorum fakat kendi ses kartı ile bağlayınca bazı yazılımsal sorunlar yaşıyorum. Bu sorunları yaşamayanlar da var, sanırım biraz şans işi. Sorunu araştırdım ve bir çözüm bulamadım. Aynı sorunu HyperX Cloud 2 ile de yaşayan çok insan var. Çözüm olarak ya kendi ses kartımla ya da direkt jack girişi ile bağlıyorum.

Müzik performansına bir şey diyemem çünkü müzik dinlediğim kulaklık farklı. Malzeme kalitesi gayet iyi, sağlam bir yapısı var.

Diğer paylaştığınız kulaklıklar hakkında bir bilgim bulunmuyor.

Kulaklık öncelikle büyük fakat ağır değil, başınızda bir baskı hissetmiyorsunuz. Pedleri çok rahat ama haliyle yaz aylarında terletiyor.

Ses yalıtımı gayet başarılı, dışarıdan ses almıyor. Ses kalitesi olarak ben yeterli buluyorum fakat kendi ses kartı ile bağlayınca bazı yazılımsal sorunlar yaşıyorum bu sorunları yaşamayanlar da var, sanırım biraz şans işi. Sorunu araştırdım ve bir çözüm bulamadım. Aynı sorunu HyperX Cloud 2 ile de yaşayan çok insan var. Çözüm olarak ya kendi ses kartımla ya da direkt jack girişi ile bağlıyorum.

Müzik performansına bir şey diyemem çünkü müzik dinlediğim kulaklık farklı. Malzeme kalitesi gayet iyi, sağlam bir yapısı var.

Diğer paylaştığınız kulaklıklar hakkında bir bilgim bulunmuyor.

Hocam kulaklık hala elinizde mi?

Son düzenleme:
@kalimaki yazılım olarak yaşadığım sorun haricinde memnunum. Bana şimdiye kadar bahsettiğiniz gibi bir ses sorunu şikayeti gelmedi. Dediğim gibi yalıtımı gayet başarılı.

Geri
Yukarı