Razer Kraken Ultimate vs Logitech G PRO X

TakoPlay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Merhaba;
Bu iki kulaklık arasında kaldım ama başka öneriler varsa dikkate alırım tabii ki. Ürünlerin karşılaştırmasını da aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Çok kararsız kaldım arkadaşlar. Ne çok model varmış. Sizce hangi model kulaklığı almalıyım?

Bir de kulaklık için kullanım detaylarımı yazayım farklı model önerileri için.
Oyun bilgisayarım için headset arıyorum. Kullanımımın %90'ı oyun için olacak ancak oyun oynarken sesli sohbet ediyoruz arkadaşlarla. Yani hem oyun hem sohbet gibi düşünebiliriz.
Çok nadir film-video vs izleyebilirim. Müzik dinleme alışkanlığım yok gibi.
Kısacası 7.1 Surround sistemi olan, ses kalitesi düzgün, kaliteli bir mikrofona sahip (mümkünse patlama vs yapmayan) bir kulaklık arıyorum.

Öneri ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

Logitech G PRO X derdim ama sıkıntıları var iade kabul eden yerden alın o da olmadı Blackshark V2 derim. Ultimate de güzel model ama V2'ya göre daha ağır model. V2 müzik konusunda da başarılı ama sizin pek tercihiniz değilmiş gibi.

@Samotne Ciasteczka
Bunlardan hangisi iyi bilmiyorum. Alternatif:
sesi ve bassları az geliyor diye okudum bir çok yerde. 7.1 i açmazsan ses çok kötüymüş. açınca da müzik ve filmlerde istenen performansı veremiyormuş.
Ben de ilk bu modeli düşünmüştüm ama okuduğum yorumlardan sonra vazgeçtim.
Logitech G PRO X derdim ama sıkıntıları var iade kabul eden yerden alın o da olmadı blackshark V2 derim. Ultimate de güzel model ama v2'ya göre daha ağır model. V2 müzik konusunda da başarılı ama sizin pek tercihiniz değilmiş gibi.

Çok uzun saatler oynamadığım için ağırlık pek önemli değil gibi geliyor. Arada da zaten çok ciddi bir fark yok gibi. Prox in ne gibi sıkıntıları oluyor acaba? Tecrübelerinizi aktarabilirseniz çok memnun olurum hocam.

sesi ve bassları az geliyor diye okudum bir çok yerde. 7.1 i açmazsan ses çok kötüymüş. açınca da müzik ve filmlerde istenen performansı veremiyormuş.
Ben de ilk bu modeli düşünmüştüm ama okuduğum yorumlardan sonra vazgeçtim.

Çok uzun saatler oynamadığım için ağırlık pek önemli değil gibi geliyor. Arada da zaten çok ciddi bir fark yok gibi. Prox in ne gibi sıkıntıları oluyor acaba? Tecrübelerinizi aktarabilirseniz çok memnun olurum hocam.
2 farklı sorunu var. Birisi konfor sorunu bazıları yanlardan çok sıkıyor diyor bazıları ise ses kartından yada ses kartındaki yazılımdan dolayı ya sesi çok az yada sesler boğuk geliyormuş. İade kabul eden yerden alırsanız şansınızı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı