Satılık Razer Kraken USB

theonur07

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Amazondan alınma 20 günlük kulaklıktır arkadaşlar ama topu topu 5-6 defa takmışımdır kulağıma onun haricinde kutusunda yatıyor hep. Fiyatı 170 TL.

Ürünün garantisine Aral Game bakıyor yani o tarafta sıkıntı olmaz. Üründe zaten hiçbir şekilde kusur yoktur.

Farkını ödemek şartıyla gittigidiyor'a ilan açılır.

1.jpg

2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
hala güncelmi almayı düşünüyorumda ?

@theonur07 Eğer mahsuru yoksa satma sebebinizi sorabilir miyim? Yani üründen memnun kalmadığınız için mi yoksa kulağa takınca rahatsız mı ediyor merak ediyorum. Yakın zamanda bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum da. Kullanan biri olarak fikrinizi almak isterim.

@theonur07 Eğer mahsuru yoksa satma sebebinizi sorabilir miyim? Yani üründen memnun kalmadığınız için mi yoksa kulağa takınca rahatsız mı ediyor merak ediyorum. Yakın zamanda bende bu kulaklıktan almayı düşünüyorum da. Kullanan biri olarak fikrinizi almak isterim.
Hyperx cloud 2 kulaklık alacağım için satıyorum. Bir rahatsızlığı yok kulaklığın. Hyperx cloud 2 de telefona da takabilecek olmam benim için artı bi özellik. Maalesef bunda öyle bir özellik yok.

bende video çekmek için alıcam vallahi ayın 28inde maaş alıcam kardeşim 28ine kadar bekliyebilirmisin ?

Ürünü satmassan tabi

bende video çekmek için alıcam vallahi ayın 28inde maaş alıcam kardeşim 28ine kadar bekliyebilirmisin ?

Ürünü satmassan tabi
Hocam şuanda ürünü isteyen bir kişi daha var. 2-3 gün içinde satamazsanız alabilirim dedi. Tabi sizden önce dediği için önceliği var. Bugün mesaj attığımda cevap vermedi. Alıp almayacağını bilmiyorum ama almazsa size saklayabilirim. Dediğim gibi öncelik onda ama kusura bakmayın.

Merhaba aslında 2 gün öncmesaj atacaktım fakat banım açılmamıştı. Ürünü almak istiyorum. Bu pazar alabilirim. Ürün sizde mi hala?

Merhaba aslında 2 gün öncmesaj atacaktım fakat banım açılmamıştı. Ürünü almak istiyorum. Bu pazar alabilirim. Ürün sizde mi hala?
Ürün şuanda rezerve durumda.

Tamam kardeşim sen beni burdan bi ekle hesabımdan https://www.facebook.com/profile.php?id=100009112235781 ben kesin alıcam yani kesin diyorum 28inde alıcam
Ya hocam siz ciddi misiniz ya ? Beni 12 gün oyalayıp, ürünü alacağım alacağım diyip bugün engellediniz mi beni gerçekten bunu yaptınız mı ? Hayret bişey ya. Vallahi böyle insanlar var mı ? Cidden acıyorum haline.

Hocam hala alıcıysanız konuşalım.

Ürün hala satışta arkadaşlar yukarda açıkladığım sebeplerden dolayı rezerve durumdaydı ama arkadaş sağolsun vazgeçti herhalde keşke 2 gün mesajlarıma cevap vermeyip üstüne bugün engellemek yerine direk almaktan vazgeçtiğini söyleseydi...

Geri
Yukarı