Elektronik Razer Kraken V3 Pro 2549 TL

Birkans

Kilopat

MediaMarkt'ta outlet olarak çok ucuza satılıyor.

MediaMarkt outlet ürünleri; müşterilerimizin mesafeli satış sözleşmesinin verdiği hakla cayarak iade ettiği, eksik aksesuar ya da kutu hasarı nedeniyle iadesi yapılan, depoda oluşan hasarlar nedeniyle kullanılabilir ama sıfır olarak satılamayan, veya mağazalardan toplanan teşhir ürünleridir.

"ÜRÜNÜN GARANTİ SÜRESİ 1 YILDIR. ÜRÜNÜN ORİJİNAL AMBALAJI AÇILMIŞTIR. ÜRÜN KULLANILMIŞTIR." yazıyor. Ne kadar süre kullanılmış bilinmiyor muhtemelen 1 yıl. Kullanılmış bir kulaklık almak, kullanılmış prezervatif takmak gibi bir şey bana göre, Hijyenik değil. Ayrıca sürücüleri ne kadar sağlıklıdır bilinmez. Hypersense açıkken cızırtı yapıyorsa falan fistan riske girmeye değmez.

"Ürünün garanti süresi 1 yıldır. Ürünün orijinal ambalajı açılmıştır. Ürün kullanılmıştır." yazıyor. Ne kadar süre kullanılmış bilinmiyor muhtemelen 1 yıl. Kullanılmış bir kulaklık almak, kullanılmış prezervatif takmak gibi bir şey bana göre, hijyenik değil. Ayrıca sürücüleri ne kadar sağlıklıdır bilinmez. Hypersense açıkken cızırtı yapıyorsa falan fistan riske girmeye değmez.

İade seçeneği var o kadar hor kullanılmış veya pis olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı