Razer Kraken V3 Pro alınır mı?

leodaege

Picopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzik Prodüktörü
Merhaba, iyi sosyaller. CS:GO, Valorant gibi FPS oyunları oynarım. Çok fazla müzik dinlerim ve arada hikaye oyunları da oynarım. Oyunlarda ve müzikte tatmin edebilir mi? Mikrofon performansı nasıldır? Kısaca bu kulaklık alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım 360 gram ağırlığı var. Çok rahatsız eder mi? Öyle aralıksız 5-6 saat kafamda tutmam zaten.
Genel olarak Kraken serisi ağır oluyor evet ancak 360 gram orta seviye bir ağırlık. Hafif de değil, ağır da değil. Ben aşağı yukarı kablo dahil şekilde aynı ağırlıkta olan G PRO X'i 10 saat falan kullanıyorum, başım ağrımıyor.

Genel olarak Kraken serisi ağır oluyor evet ancak 360 gram orta seviye bir ağırlık. Hafif de değil, ağır da değil. Ben aşağı yukarı kablo dahil şekilde aynı ağırlıkta olan G PRO X'i 10 saat falan kullanıyorum, başım ağrımıyor.

Hocam Hi-Fi kulaklıklarla alakanız, bilginiz var mı?

Var, sorabilirsin.
Hocam ben bu kulaklık arayışına DT 990 PRO ile başladım. Anakartımın ses yongası ALC4080 olduğu için yanına Douk Audio U3 Mini amfisini alıp kullanacaktım fakat mikrofon ile beraber 6.5-7.5K'ya denk geliyordu. Sonra araştırdım TYGR 300R ile Beyerdynamic Fox Mic'ini 4.5K'ya satılıyordu. 32 ohm olduğu için amfi almayacaktım. Fakat bu kulaklıklar open-back olduğu için bir tereddüt ettim. Şimdi de bir arkadaştan Sennheiser HD560S önerisi aldım, kafam çok karışık. Siz ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı