Razer Kraken V3 Synapse ayarları yapılmıyor

hseyhans

Zeptopat
Daha fazla  
Razer'ın Kraken V3 modelini aldım fakat inceleme videolarında olduğu gibi bir ses kalitesi bulamadım. 7.1 için aktivasyon kodu girmem gerekiyor fakat Razer'ın sitesinde bu kulaklık modeli kod için uygun değildir uyarısı alıyorum. Razer Synapse ayarlarından da değişiyorum ama etki etmiyor. Ayarları ne kadar değiştirirsem değiştireyim kulaklıktaki ses sabit. Böyle bir sorunla karşılaşıp çözüme ulaşan varsa aramızda yardımcı olursa sevinirim, iyi günler.

Eğer Razer Synapse güncel ise herhangi bir aktivasyon ile uğraşmana gerek yok, hatta V3'de aktivasyonla 7.1 çalışmaz. Onun için Synaps THX SPATİAL AUDİO özelliği var onun yazılımını indirmen gerekiyor,gennelikle otomatik yüklüyor.

Yardımın için teşekkürler.Synapse ayarlarında bas ve diğer ayarlarla oynasamda ses sabit kalıyor hiçbir şekilde artıp azalmıyor bas tiz ayarları.

Düşük frekanslarda farketmiyor olabilirsin veya mikrofonun frekans ayarlarını değiştiriyor olabilirsin. Eğer synapse yazılımınınn son sürümü kurluysa kulaklığını seçip yukarıdan Demoya tıklayıp oradaki video üzerinden test yapmayı deneyebilirsin. Bunlar da olmadıysa driverı silip tekrar yüklemeyi dene.

Driver güncel zaten bugün aldım kulaklığı Synapse Audio ayarlarından en düşüğe de alsam en yükseğede alsam herhangi bir şekilde ses değişimi olmuyor acaba kulaklıkta bir arıza mı var?

Evet varsayılanda

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 19
thx de sesler aşırı saçma geliyor silah seslerinden ayak seslerini duyamıyorum sanırım bu kulaklığı almam hataydı.İade etmeye çalışcam ilgin için teşekkürler.Birde boşta hiç bir şey açık değilken hafif bi çınlama cızırtı geliyor kulaklıktan sanırım bozuk

Yeni konular

Geri
Yukarı