Razer Kraken V3 vs. BlackShark V2 vs. Nari Ultimate

Cankat Özkan

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Razer kulaklık alacağım da üç tane seri arasında kaldım. Razer Kraken V3, Razer BlackShark V2 ve Razer Nari Ultimate bu üçünden sizce hangisini almalıyım? Ve kablolu ile kablosuz kulaklık arasında rekabetçi oyunlarda performans farkı olur mu?

Amazon'da var v3.

Sebebini de yazar mısınız ben pek anlamıyorumda 😁 bir de kablolu ile kablosuz arasında performans farkı olur mu?
Kullandığımdan ötürü öneriyorum, yurtdışında da çoğunlukla olumlu incelemelere sahip. Şu sıralar da forumda çok önerilen bir kulaklık. Dİğerlerini kullanmadım fakat benim önerim V2, araştırabilirsin tabii.

Alma imkanınız olursa Kraken V3 Hypersense modelini önerirdim ancak ülkemize gelmedi, yurtdışından almak oldukça pahalı. Nari Ultimate modelinin en büyük artısı kulak kapları dönebiliyor ve özel titreşim sürücülere sahip, fakat çok ağır ve titreşimler fazla şarj yediğinden şarjı kısa sürüyor.
Blackshark V2 fiyat performans açısından en mantıklısı. Çok uzun saatler oynamıyorsanız ve kablosuz kulaklık arıyorsanız o zaman Nari Ultimate olabilir, iade kabul eden yerden almanızı öneririm mümkünse.

Yeni konular

Geri
Yukarı