Razer Kulaklık indirimleri

Bende G230'dan Arctis 3 geçtim sırf değiştirmek için yaptım pişmanım aynı fiyata sıfır G332 alabilirdim satıp G332 alacağım sanırım ondaki rahatlık Arctis de yok.

G332'yi bir kere mağazada inceleme şansım oldum aynı tahta gibi kulaklık hiç rahat değil çok sert. Ses kalitesi olarak nasıldır pek bilmiyorum ama versus sitesinden bakınca Arctis 3 bayağı bir daha iyi gözüküyor.

Logitech'in giriş seviyesi ürünlerini hiçbir zaman almayın, aldığınıza pişman eder, çoğunun kronik problemleri vardır. Logi'nin satış sonrası desteği çok iyidir, yenisiyle değiştirirler falan ama kötü bir ürünün yerine gelen de kötü bir ürün sonuçta. Bunu 3 farklı Logitech ürününde deneyimledim. Çift tıklama problemli ucuz kablosuz mouse'larını saymadım daha. G332 de giriş seviyesi kulaklığı, mağazada denemiştim sadece ama gerçekten kalitesizdi. Logitech alacaksanız premium seviye modellere bakmanız daha iyi olur.

Daha iyi, ancak uğraşmaya değeceğini sanmam cızırtı sorununuz vs. yoksa.
Ya hem bir tık daha iyi diye alasım var hem de benimkinin mici DC'de falan sesi karşı tarafa iletmiyor neredeyse. Çok kötü performansı. Dip ses sorunu da var ama kulaklığın sesi fulleyip izlediğin videonun vs. sesini en düşüğe çekmen lazım ki öyle anca duyabilesin. Ben genel olarak 25-35 arasında kullandığım için sıkıntı olmuyor. Ama dediğim gibi bir tık daha iyisi varken neden bunu kullanayım diye düşünüyorum.

Ya hem bir tık daha iyi diye alasım var hem de benimkinin mici DC'de falan sesi karşı tarafa iletmiyor neredeyse. Çok kötü performansı. Dip ses sorunu da var ama kulaklığın sesi fulleyip izlediğin videonun vs. sesini en düşüğe çekmen lazım ki öyle anca duyabilesin. Ben genel olarak 25-35 arasında kullandığım için sıkıntı olmuyor. Ama dediğim gibi bir tık daha iyisi varken neden bunu kullanayım diye düşünüyorum.
Corsair'in bir çok ürününde bu sorunu duydum. Neden genel bir sorun var ki acaba?

Corsair'in bir çok ürününde bu sorunu duydum. Neden genel bir sorun var ki acaba?
Sorun yazılımsal. iCUE programı yüzünden oluyor. Onu kurmazsan en başta sıkıntı olmuyor ama EQ ayarları vs. yapamıyosun. Çözümü var, driverları siliyosun windows otomatik kuruyor. Ama dediğim gibi EQ ayarı vs. yapamıyorsun gene öyle yapınca.

Geri
Yukarı