Razer Mamba Elite nereden alınır?

Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum ürünün fotoğraflarında hep yeşil görünüyor sabit yeşil mi yanıyor sadece?

Değilmiş baktım şimdi. Muhtemelen bunu alacağım teşekkürler öneriniz için.

Hayır tamamen değişebilen RGB mevcut şu anda piyasadaki en iyi sensörlerden birine sahip mouse ayrıca pişman olmazsın kesinlikle al.

Hayır tamamen değişebilen RGB mevcut şu anda piyasadaki en iyi sensörlerden birine sahip mouse ayrıca pişman olmazsın kesinlikle al.
Amazondan siparişi veriyorum. Teşekkürler yardım için.

Mamba Elite 850'ye falan denk geliyor. Bu kargo ile birlikte tam 900TL. Değer mi sizce?

Son düzenleme:
Amazon'dan siparişi veriyorum. Teşekkürler yardım için.

Mamba Elite 850'ye falan denk geliyor. Bu kargo ile birlikte tam 900TL. Değer mi sizce?

Evet kesinlikle değer.

DeathAdder V2 aldım hocam. Razer Ornata V2 ile synaps üzerinden uyumlu efekler ile kullanabilir miyim acaba?

Evet kullanabilirsin hepsi birbiri ile uyumlu çalışıyor.

DeathAdder V2 aldım hocam. Razer Ornata V2 ile synaps üzerinden uyumlu efekler ile kullanabilir miyim acaba?

Hocam son olarak rahatsız ediyorum kusura bakmayın. DeathAdder V2 mi önerirsiniz yoksa Basilisk V3 mü?
@Mr.Bubbles siz de yanıtlayabilir misiniz?

İkisinde de aynı sensör bulunuyor Basilisk V3 de daha fazla özelleştirebilen tuş var ama tutuş şekli farklı ben DeathAdder V2 öneririm.

Geri
Yukarı