Razer Mamba Tournament Edition vs Razer Deathadder Chroma vs Steel Series Rival 300 FadeEdition

Uzun özürlülük, dayanıklılık, konfor,yazılım

• Razer Mamba Tournament Edition

Oy: 8 34,8%
  • Razer Deathadder Chroma

Oy: 8 34,8%
  • Steel Series Rival 300 FadeEdition

Oy: 7 30,4%

• Oy verenlerin toplamı
    23
AdeksStore'tan 2 gün önce Razer Deathaddder Chroma satın aldım. 2 gündür kullanımı gayet hoşuma gitti. Elime oturması bir yana, CS:GO'da daha tam alışmamama rağmen iyi iş çıkardı. Mouse'u almadan önce okuduğum yazılımla ilgili şikayetlere karşın şuan bende Razer Synapse sorunsuz çalışmakta. Tavsiyem Razer Deathadder Chroma.

Son düzenleme:
AdeksStore'tan 2 gün önce Razer Deathaddder Chroma satın aldım. 2 gündür kullanımı gayet hoşuma gitti. Elime oturması bir yana, CS:GO'da daha tam alışmamama rağmen iyi iş çıkardı. Tavsiyem Razer Deathadder Chroma.
Hocam bende DeathAdder Chroma ve ZOWIE EC2-A arasında kaldım hangisini önerirsiniz? :D :)

@Ali Keskin Öncelikle mouse seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden birisi de ele oturup oturmaması. İmkanınız varsa bir mağazada vs. deneyin ve seçiminizi ona göre yapın. Maçlarını izlediğim birçok profesyonel CS:GO oyuncusu (NiP takımından f0rest gibi) ZOWIE kullanıyor ve bahsettiğiniz EC2-A modeli çok tercih edilen bir model. Kararınızı ona göre verebilirsiniz :)

Deathadder modelinin orta tekerleğinin bozulması hakkında çok şikayet okudum. Steelseries sağlam yapıyor mouselarını. Deathadder'ın tek artısı güzel görünmesi.

Eğer eliniz oldukça büyükse Steelseries Rival'i de göz önünde bulundurabilirsiniz. Rival diğer 2 mouse'dan ebat açısından daha büyük.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı