Razer marka mouse önerisi

Livori

Hectopat
Daha fazla  
Genellikle 3D modelleme ve AutoCAD üzerinde çalışacağım bilgisayarım için Razer marka mouse almayı düşünüyorum, klavyemle set olması için. Viper 8KHz, Viper Ultimate ve cobra modellerini araştırdım. Cobra neredeyse 2 katı ucuz sizce hangisini almalıyım? Aralarında bu kadar kalite farkı var mıdır? Bütçe ortalama 1500-2000.

Şu an ben Razer Cobra Pro kullanıyorum ve gayet memnunum hem kullanışlıdır hem de RGB'lerini acmadiginiz surece gercekten 1 haftaya yakin sarji gidiyor ben size bunu tavsizye ederim biraz bütçenizi aşıyor ama takdir size kalmis ve bence cuma gunlerini bekleyin cumaya ozel bazi sitelerde Gaming gecesi oluyor oralardan denk getirebilirsiniz eger getiremez iseniz gercekten Razer Cobra Pro'yu size tavsiye ederim.

öneriler için teşekkür ederim. kablosuz olmasına gerek yok masaüstünde çalışıyorum bütçeyi kablosuz kısmına harcamıyayım. deathadder biraz elime büyük geliyor o yüzden tercih etmedim. viper v3 de biraz narin geldi genellikle scroll tuşuyla iş yapıyorum autocad'den dolayı. Viper v3 ve 8khz arasındaki kalite nasıldır sizce ikisi de aynı fiyatta.

Öneriler için teşekkür ederim. Kablosuz olmasına gerek yok masaüstünde çalışıyorum bütçeyi kablosuz kısmına harcamıyayım. DeathAdder biraz elime büyük geliyor o yüzden tercih etmedim. Viper V3 de biraz narin geldi genellikle scroll tuşuyla iş yapıyorum AutoCAD'den dolayı. Viper V3 ve 8KHz arasındaki kalite nasıldır sizce ikisi de aynı fiyatta.

8KHz alınmaz, scroll sorunlu. Özellikle sizi bıktırır. General hocamın önerileri iyi.

Geri
Yukarı