Razer Markasının Bundle Kaliteleri

VacthosR1P

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaza kadar Deathadder almayı düşünüyordum ama çoğu yerde sadece Chroma modeli satılıyor. Tam hatırlamadığım bir sitede Deathadder Black Edition bulmuştum (sanırım AdeksStore'da 170Tl gibi bir fiyata) şuan hiçbir yerde stok içinde bulamadım. Bu yüzden Deathadder Chroma + Goliathus Small Control Mousepadin içerisinde bulunduğu bir bundle satın almak istiyorum.
Razer Deathadder Chroma Gamer Mouse & Razer Goliathus Small Control Mousepad Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Sizce bu bundle orijinal ürün mü yoksa 1. derece sahte olma olasılığı var mı?

Ben de gameekstradan alışveriş yaptım tek sorum bundleların normalinden ucuz olması ve kendime sorduğum soru neden ucuza satsınlar kiydi ama artık sorum kalmadı. Aliexpressden alacaktım ucuz diye fakat orada da pek güvenilir ürünler yokmuş.

Razer Mamba Bundle'ı da satın alınabilir fakat ben Deathadderı biraz daha fazla seviyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı