Razer mi, Logitech mi, SteelSeries mi?

Razer mi Logitech mi SteelSeries mi?

• Razer

Oy: 34 36,6%
  • Logitech

Oy: 23 24,7%
  • SteelSeries

Oy: 36 38,7%

• Oy verenlerin toplamı
    93
Maalesef doğru kullanan bazı kişilerde bunu söylüyor aynı zamanda klavyedeki tuşlarda çin malı. Klavye olarak Logitech g710 blue öneririm ama Türkiyede varmı bilmiyorum.

Tesekkurler fakat sanirim Razer kendi switchlerini uretiyormus. Fakat switchlerini Khali denen firmaya yaptiriyormus.Kisaca alacagim set Razer set olacak. Herkese tesekkurler!

Zowie FK2 ya da EC2-A
Corsair K70 (RGB olursa çok şık duruyor.)
Sennheiser HD598 ve ek mikrofon - Sennheiser Game Zero - HyperX Cloud II

Bu ürünleri kesinlikle araştırmanı öneririm.

Dediginiz urunleri arastirdim. Corsair K95 istiyordum fakat brown switchleri pek sevmiyorum. Blue switch olan bir klavye onerirmisiniz? K70RGB nin de blue switchleri yok. Sorunda orda.

Ayrica K70 olmasini istemiyorum. Pek renkli degil. Bu kadar para verirken ayni zamanda havali bir sey olsun istiyorum.

Yanlış Bilgi
Dediginiz urunleri arastirdim. Corsair K95 istiyordum fakat brown switchleri pek sevmiyorum. Blue switch olan bir klavye onerirmisiniz? K70RGB nin de blue switchleri yok. Sorunda orda.

Ayrica K70 olmasini istemiyorum. Pek renkli degil. Bu kadar para verirken ayni zamanda havali bir sey olsun istiyorum.
Asus Cerberus klavye mavi switch kullanıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı