Razer Nari Essential kablosuz 7.1 alınır mı?

Cihan Yüce

Kilopat
Yer
İnegöl
Daha fazla  
700 TL fiyatı ile Amazon'da mevcut. Arkadaşımın kulaklığı bozuldu ona alacağım. Sizce bu kulaklık alınır mı, bir problemi var mı? Bütçe en fazla 700 TL.

Şöyle bi araştırdım da ben de bu kulaklığı almaya karar verdim. Kafamdaki tek soru isareti daha güçlü sürücüleri olan kraken tournament edition mu yoksa bu mu. Askılı ve kablosuz istediğim icin bunu alacam galiba. Şu anda 1000 lira Türkiye'de ama bu cuma extra bi indirim olur mu onu bekliyorum şahsen.

Şöyle bi araştırdım da ben de bu kulaklığı almaya karar verdim. Kafamdaki tek soru isareti daha güçlü sürücüleri olan kraken tournament edition mu yoksa bu mu. Askılı ve kablosuz istediğim icin bunu alacam galiba. Şu anda 1000 lira Türkiye'de ama bu cuma extra bi indirim olur mu onu bekliyorum şahsen.
Bizde bekleyeceğiz bakalım duruma göre.
Başka değerlendir dediğiniz bir kulaklık var mı ? Eğer indirime girmezse falan.

Bizde bekleyeceğiz bakalım duruma göre.

Başka değerlendir dediğiniz bir kulaklık var mı ? Eğer indirime girmezse falan.
Kablolu olarak bunu düşünüyorum şahsen 50 mm, sürücü 7.1, rahat pedler vsvs https://www.hepsiburada.com/razer-k...SJ6?magaza=birdepo&url_src=and-product-detail
Genel olarak razer bakiyorum zaten..steelseries arctis 3 kablo sikintisi yasamistim sesi de zayif o markaya mesafeliyim..logitechlerin ucuzlarini kalitesiz buliyorum pahalilarini da pahali buluyorum..cloud 2ye rahat değil diyenler okudum.. zaten askılı kulakliklarin en rahat kulakliklar oldugunu düşünüyorum..

İkisinin sürücüleri farklı bu arada aynı değiller. Ha hangisi daha iyi onu bilemeyiz :). Deneyerek veya iade kabul eden yerden almak en doğrusu garanti olması açısından.

Krakenin sürücüleri 50 mm ve daha iyi oldugu söyleniyor.. ben kablolu ve kablosuz olarak iki alternatif belirledim kendime o yüzden bunlara bakıyorum ve kiyasliyorum :) msi immerse gh60 vardi bende 50 mm cok fazla oluyordu oyunda %75 te kullanıyordum..arctis 3te de 40 mm'ydi ses bas bu tik yetersiz geliyordu..sonuc olarak dün basliktaki kulakligi aldim ben n11den qp bilgisayadan 1006 liraya..kargolandi bekliyorum..

Krakenin sürücüleri 50 mm ve daha iyi oldugu söyleniyor.. ben kablolu ve kablosuz olarak iki alternatif belirledim kendime o yüzden bunlara bakıyorum ve kiyasliyorum :) msi immerse gh60 vardi bende 50 mm cok fazla oluyordu oyunda %75 te kullanıyordum..arctis 3te de 40 mm'ydi ses bas bu tik yetersiz geliyordu..sonuc olarak dün basliktaki kulakligi aldim ben n11den qp bilgisayadan 1006 liraya..kargolandi bekliyorum..
Hayırlı olsun, deneyimlerinizi yazarsınız, fikir olur.

Geri
Yukarı