İnceleme Razer opus X

Ürün elime bugün geçti. N11 üzerinden 60TL'lik kupon ve Nays Cashback'le beraber 945 lira gibi bir fiyata geldi. Yurt dışında 99dolardan duyurulmuş olmasına rağmen ilginç.
İlk bakış olarak:
+ Malzeme kalitesi iyi.
+ Konforlu, saatlerce kullanılır.
+ ANC ortalama, şeffaf mod gayet iyi.
+ Ses kalitesi güzel.
+ Gecikme gerçekten çok az, en azından Bluetooth göre.
- Mikrofonu kötü.
- Kablolu kullanım yok, çok saçma geldi AUX bile eklememişler.

20230425_175807.jpg

20230425_175721.jpg

Basslar ortalama, midler gayet iyi, tizler de ortalama ve üstü denilebilir.(bana göre)

Sonuç olarak bu fiyata daha iyisi olduğunu zannetmiyorum ve yok, kesinlikle alınır.

mikrofonu da güzel olsaymış keşke, çok amaçlı kullanılabilirdi aslında.

Discord ile kullanıyorum ben bazen, yeterli performans veriyor. Arama yanıtlamak için de yeterli. İyi denemez kesinlikle ama iş görüyor.
Konu sahibinin de eline sağlık.

Discord ile kullanıyorum ben bazen, yeterli performans veriyor. Arama yanıtlamak için de yeterli. İyi denemez kesinlikle ama iş görüyor.
Konu sahibinin de eline sağlık.

Kapali ortamda is gorecek seviyede ama sesli ortamlarda muhtemelen ne dediginiz zor anlasilir.
Otomatik gurultu engelleme mevcut (sesinizi alan mikrofon icin), kapatma olsa cok daha kullanilabilir bir mikrofon olacagini dusunuyorum ancak bulamadim veya yok.

Ürün elime bugün geçti. N11 üzerinden 60TL'lik kupon ve Nays Cashback'le beraber 945 lira gibi bir fiyata geldi. Yurt dışında 99dolardan duyurulmuş olmasına rağmen ilginç.
İlk bakış olarak:
+ Malzeme kalitesi iyi.
+ Ses kalitesi güzel.
- Mikrofonu kötü.

Eki Görüntüle 1754318

Eki Görüntüle 1754316

Basslar ortalama, midler gayet iyi, tizler de ortalama ve üstü denilebilir.(bana göre)

Sonuç olarak bu fiyata daha iyisi olduğunu zannetmiyorum ve yok, kesinlikle alınır.

İlk bakış olarak:
+ Malzeme kalitesi iyi.
+ Ses kalitesi güzel.
- Mikrofonu kötü.

Eki Görüntüle 1754318

Eki Görüntüle 1754316

Hocam Type-C kabloyla bilgisayara bağlamak mümkün mü?

İlk bakış olarak:
+ Malzeme kalitesi iyi.
+ Ses kalitesi güzel.
- Mikrofonu kötü.

Eki Görüntüle 1754318

Eki Görüntüle 1754316

Hocam Type-C kablo ile kablolu kullanmak mümkün olabilir mi? Örneğin edifier W820NB'de de AUX girişi yok fakat Type-C kablo ile bağlanabiliyordu herhangi bir cihaza.

Hocam Type-C kabloyla bilgisayara bağlamak mümkün mü?

Hocam Type-C kablo ile kablolu kullanmak mümkün olabilir mi? Örneğin edifier W820NB'de de AUX girişi yok fakat Type-C kablo ile bağlanabiliyordu herhangi bir cihaza.

Hayir hocam mevcut degil, ust modeli olan opusta kablolu kullanim mevcut.

Mağazada denedim ve fiyatına göre sunduğu performansa hayran kaldım, ancak özellikle Amazon ve Reddit üzerinde çok fazla kullanıcı kulaklıklığın menteşelerinde gerilme kaynaklı çatlamalar yaşamış. Bu konuda bir değerlendirmeniz var mı? Almayı çok istiyorum ancak 2 yılda elimde kalırsa diye çekiniyorum.

Mağazada denedim ve fiyatına göre sunduğu performansa hayran kaldım, ancak özellikle Amazon ve Reddit üzerinde çok fazla kullanıcı kulaklıklığın menteşelerinde gerilme kaynaklı çatlamalar yaşamış. Bu konuda bir değerlendirmeniz var mı? Almayı çok istiyorum ancak 2 yılda elimde kalırsa diye çekiniyorum.

1 kere kulak hizasindan yuksek seviyeden yere dusurdum, tamamen benim hatam ve plastikte ezilme meydana geldi.
Saglam sayilabilir.
Menteselere gelirsek evet dediginiz durumu anlatan gorselleri gordum duzgun kullanimda meydana gelecegini sanmiyorum benim kanaatimce kullanicilar ters tarafa katlamaya calisarak kirmis.

Yeni konular

Geri
Yukarı