Razer orachi V2 vs SteelSeries Rival3 Wireless

Emirhan 35

Picopat
Daha fazla  
Yukarıda başlıkta da belirttiğim gibi 2 mouse arasında kaldım. Hangisi daha iyi sizce? Tutuş olarak dert etmeyin ikisinin tutuşu da bana oluyor. Hangisini almalıyım çok kararsız kaldım.

Yukarıda başlıkta da belirttiğim gibi 2 mouse arasında kaldım. Hangisi daha iyi sizce? Tutuş olarak dert etmeyin ikisinin tutuşu da bana oluyor. Hangisini almalıyım çok kararsız kaldım.
Rival 3 Wireless kullanıcı olarak sadece bunun hakkında yorum yapabilirim. Gayet güzel kaliteli bir cihaz. Evde de çok sevildi kullananlar tarafından. Ergonomik ve kaliteli bir hissiyat veriyor. Normal Rival 3'e göre biraz ağır piller dolayısıyla. Eğer ki tüm özellikler açık (ışık, oyun renk sekronizasyonu, düşük geçikme oranı vs vs) biraz pili yiyor. Gerçi ben gün boyu aktif kullandığım için böyle ama bu sorunu da ReCyko Pro AAA yenilenebilir pil alarak çözdüm.

Rival 3 Wireless kullanıcı olarak sadece bunun hakkında yorum yapabilirim. Gayet güzel kaliteli bir cihaz. Evde de çok sevildi kullananlar tarafından. Ergonomik ve kaliteli bir hissiyat veriyor. Normal Rival 3'e göre biraz ağır piller dolayısıyla. Eğer ki tüm özellikler açık (ışık, oyun renk sekronizasyonu, düşük geçikme oranı vs vs) biraz pili yiyor. Gerçi ben gün boyu aktif kullandığım için böyle ama bu sorunu da ReCyko Pro AAA yenilenebilir pil alarak çözdüm.
Şeyi merak ediyorum 1000hz ve 1700 dpi da kullanmak istiyorum genel olarak ayarım 1700 dpi ışık benim için önemli değil klasik bir market pili ile günde yaklaşık 8-10 saatlik bir kullanımda kaç gün gidebiliyor?

Boyutlara takıldım. Razer bayağı küçük. 108mm. Diğeri 120mm.
Aralarında 1 cm oynuyor o çok önemli bi fark olduğunu zannetmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mouse tavsiyeleri ve incelemeleri icin bu kanali takip edebilirsiniz.

Lod tam olarak ne oluyor pek bir bilgim yok malesef.
Mouseyi masadan kaldırınca sensörün okumaması gibi bişi. Ben böyle bir şeye rastlamadım. Ama doğru da olabilir, beni pek fazla ilgilendirmiyor kullanış şeklim yüzünden. 8 10 saat kullanımda muhtemelen 8-10 günü görür gibi geliyor bana normal duracel pillerle.

Yeni konular

Geri
Yukarı