Razer Ornata V3 X klavye "O" tuşu basmadı

Alihnn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iyi günler. Bugün Razer Ornata V3 X klavyemi kuryeden teslim aldım. Paketleme vs. hiçbir problem yoktu, hemen bilgisayara taktım. Otomatik şekilde yazılım yüklendi. Tam her şey yolunda derken sadece "o" tuşu çalışmamaya başladı. Teste vs. soktum, hayır algılamıyordu. Sonrasında USB tak çıkar yapıp PC resetlediğimde düzeldi. Razer markasının kalitesini biliyorum lakin bu olay beni şüpheye düşürdü, sizce ileride bir sorun çıkar mı yoksa yeni klavyelerde olabilecek bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yeni aldım V3 X, windows tuşu dün basılı kaldı RDR oynarken. Fiziki anlamda basılı değildi ancak windows kısayolları çalışıyordu W-A-S-D tuşları ile. Daha önce başına gelenler de olmuş çeşitli RAZOR marka klavyelerde. Enteresan. Tam bir çözümü yok galiba.

Ben de yeni aldım V3 X, windows tuşu dün basılı kaldı RDR oynarken. Fiziki anlamda basılı değildi ancak windows kısayolları çalışıyordu W-A-S-D tuşları ile. Daha önce başına gelenler de olmuş çeşitli RAZOR marka klavyelerde. Enteresan. Tam bir çözümü yok galiba.
Galiba 3tuştan fazla basamıyrdun v3x te öyle bir kronik sorunu var diye biliyom

Yeni konular

Geri
Yukarı