Elektronik Razer Ornata V3 X Low profile membrane RGB Gaming klavye 769 TL

V1 ve v2'den daha mı iyi?
Bilgilerim yanlışmış. V3 X modeliymiş maalesef V3 ile karıştırdım... Bunda normal membrane, tek bölgeli aydınlatma bulunmakta maalesef...

V2 daha iyi...

Yay sesi sorunu yoksa alınır. Ben ALGK8614 aldım neredeyse bütün tuşlarda yay sesi var. Fakat kulaklıkla kesinlikle belli olmuyor.

Mekanik değil ki yay sesi olsun.

Apex 3 parasını hak etmiyor bence eğer yeni alacaksanız önermem.
Ultra sessiz (kırmızı switch mi oluyor?) mekanik klavye veya membran klavye bakınıyorum, çok aciliyetim yok ama apex 3 ofis için bile uygun sessizlik sağlayan mekanik bir klavye olduğu yazıyordu. En dikkat ettiğim şey gece herkes yatarken kapım açık şekilde yazı yazıp oyun kasabilmek. Bu konuda 1000 TL'ye kadar çıkabilirim, yeter ki en sessiz ama dayanıklı ve multimedia tuşları olan dokunsal tepkimesi iyi bir klavye bulayım. Mekanikteki şakır şukur sesi tek yaşıyor olsam bile RGB sevmediğim kadar nefret ediyorum. hususi ses çıkarmasın diye gece kasanın fanlarını bile çalıştırmıyorum. Bilginiz dahilinde öneriniz varsa bakmak isterim, nacizane.

Ultra sessiz (kırmızı Switch mi oluyor?) mekanik klavye veya membran klavye bakınıyorum, çok aciliyetim yok ama Apex 3 ofis için bile uygun sessizlik sağlayan mekanik bir klavye olduğu yazıyordu. En dikkat ettiğim şey gece herkes yatarken kapım açık şekilde yazı yazıp oyun kasabilmek. Bu konuda 1000 TL'ye kadar çıkabilirim, yeter ki en sessiz ama dayanıklı ve multimedia tuşları olan dokunsal tepkimesi iyi bir klavye bulayım. Mekanikteki şakır şukur sesi tek yaşıyor olsam bile RGB sevmediğim kadar nefret ediyorum. Hususi ses çıkarmasın diye gece kasanın fanlarını bile çalıştırmıyorum. Bilginiz dahilinde öneriniz varsa bakmak isterim, naçizane.

Green en sesli, ardından Blue en sesli, en sessiz ve uygun fiyatlı red Switch diye biliyorum. Ama daha sessizleri var diye biliyorum. Sanırım brown idi.

Green en sesli, ardından Blue en sesli, en sessiz ve uygun fiyatlı red Switch diye biliyorum. Ama daha sessizleri var diye biliyorum. Sanırım brown idi.
Google'ladığım zaman en sessiz kırmızı switch ve kendi içinde silent red switch diye ayrıldığını okudum. Bizim piyasada hangi üründe var bilmiyorum ancak akakçe'den baktığımda apex 3 çıkıyor sadece.

Ayrıca meşhur switchleri yapan firmanın kendi sitesinde dinlediğim kadarıyla -kulkalık ile- (CHERRY MX SILENT RED - Precision and quality without noise.) şuan kullandığım 150 liralık membran klavyeden daha sessiz olduğu kanısına vardım. Acaba bu mümkün olabilir mi?

Ayrıca meşhur Switch'leri yapan firmanın kendi sitesinde dinlediğim kadarıyla -kulkalık ile- (CHERRY MX SILENT RED - Precision and quality without noise.) şu an kullandığım 150 liralık membran klavyeden daha sessiz olduğu kanısına vardım. Acaba bu mümkün olabilir mi?

Kullanılan keycap, klavye kasası, klavyenin altına konulacak mouse pad, klavyenin içine konulacak sesi izole edecek malzeme, stabilizerlerin ayarlı olması, Switch'in yağlı olmasına varana kadar değişir ses.

1000₺'ye de pek kaliteli ürünler kalmadı mekanik olarak. Yeni konu açın güncel piyasayı bilen arkadaşlar yardımcı olsun. Hele o silent red olan bir klavyeyi bu paraya bulabileceğini düşünmüyorum.

Kullanılan keycap, klavye kasası, klavyenin altına konulacak mouse pad, klavyenin içine konulacak sesi izole edecek malzeme, stabilizerlerin ayarlı olması, Switch'in yağlı olmasına varana kadar değişir ses.

1000₺'ye de pek kaliteli ürünler kalmadı mekanik olarak. Yeni konu açın güncel piyasayı bilen arkadaşlar yardımcı olsun. Hele o silent red olan bir klavyeyi bu paraya bulabileceğini düşünmüyorum.
Teşekkür ediyorum, konu başlığındaki klavyeyi takibe aldım.

Teşekkür ediyorum, konu başlığındaki klavyeyi takibe aldım.

Kendisi membrane bir ürün alabilirsiniz ancak emin olun ki bir süre sonra membrane klavye daha sesli gibi geliyor.

Tabii kaliteli ürünelerde bu sorun olur mu bilemiyorum ama bende en azından öyle oldu.

Siz yine de bir konu açın gündüz saatlerinde isteğinize göre bir ürün illaki gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı