Elektronik Razer Ornata V3 X Low profile membrane RGB Gaming klavye 769 TL

Ultra sessiz (kırmızı switch mi oluyor?) mekanik klavye veya membran klavye bakınıyorum, çok aciliyetim yok ama apex 3 ofis için bile uygun sessizlik sağlayan mekanik bir klavye olduğu yazıyordu. En dikkat ettiğim şey gece herkes yatarken kapım açık şekilde yazı yazıp oyun kasabilmek. Bu konuda 1000 TL'ye kadar çıkabilirim, yeter ki en sessiz ama dayanıklı ve multimedia tuşları olan dokunsal tepkimesi iyi bir klavye bulayım. Mekanikteki şakır şukur sesi tek yaşıyor olsam bile RGB sevmediğim kadar nefret ediyorum. hususi ses çıkarmasın diye gece kasanın fanlarını bile çalıştırmıyorum. Bilginiz dahilinde öneriniz varsa bakmak isterim, nacizane.

Apex 3 ve Ornata V3 ve V3X membran klavye arkadaşlar. Çoğu zaman Red Switch sessiz dense de özellikle Low Profile klavyeler düşük basım ayarı olduğundan çoğu Red Switch'ten de sessiz. Sessiz arayanlar için Low Profile daha mantıklı.

Apex 3 ve Ornata V3 ve V3X membran klavye arkadaşlar. Çoğu zaman Red Switch sessiz dense de özellikle Low Profile klavyeler düşük basım ayarı olduğundan çoğu Red Switch'ten de sessiz. Sessiz arayanlar için Low Profile daha mantıklı.
Türkçe Q yokmuş usta, bunların pek önemi kalmadı gözümde. Cynosa Lite almayı planlıyorum.

Ç harfleri vb. yok. Bu yüzden hocam. Yoksa güzel ürün gibi duruyor. Az önce cynosa Lite paketi aldım vatandan yanında fare de geliyor.
Fotoğrafa mı bakıyorsunuz siz fotoğraf temsili. Klavye tamamen türkçe karakter destekli. Trendyol Hepsiburada gibi sitelerde fotoğraflı yorumlara bakınız.

Fotoğrafa mı bakıyorsunuz siz fotoğraf temsili. Klavye tamamen türkçe karakter destekli. Trendyol Hepsiburada gibi sitelerde fotoğraflı yorumlara bakınız.
Çoktan aldım reis :D

Zaten Türkiye'de satılan ürünlerin fotoğrafları temsili ise müşteriler ayvayı yemiş demektir.

Üstelik YouTube'da Razer Ornata V3 X için Türk menşeli bir video bulunmamakta. Yani "kardeşim bu klavye Türkçe Q resime bakma" diyemiyoruz.

Son düzenleme:
Çoktan aldım reis :D

Zaten Türkiye'de satılan ürünlerin fotoğrafları temsili ise müşteriler ayvayı yemiş demektir.

Üstelik YouTube'da Razer Ornata V3 X için Türk menşeli bir video bulunmamakta. Yani "kardeşim bu klavye Türkçe Q resime bakma" diyemiyoruz.
Hayırlı olsun gene de, kendileri çekip koyamayacakları için böyle resmi markadan alırlar hep.

Sonra şansıma yabancı versiyon gelir, iade etmek isterim ve "hayır bu resimdeki ürün değil, hak talep edemezsin" derler. Ve burası Türkiye olduğu için normal olur.
Yani o da var ama benim araştırdıklarıma göre böyle bir şey yaşandı ve kullanıcı haklı bulundu o yüzden klavye türkçe ise Türkçe Q ingilzce ise İngilizce Q diye belirtiyorlar başlarına geldikleri için.
Güle güle kullanın hiç yoktan bir klavyeniz oldu.

Yani o da var ama benim araştırdıklarıma göre böyle bir şey yaşandı ve kullanıcı haklı bulundu o yüzden klavye türkçe ise Türkçe Q ingilzce ise İngilizce Q diye belirtiyorlar başlarına geldikleri için.
Güle güle kullanın hiç yoktan bir klavyeniz oldu.
Yanında Abyssus Lite da verdiler :D

Yeni konular

Geri
Yukarı