Razer Ornata vs Blackwidow v2

facedekiadam

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar.

İki klavye arasında kaldım. Kulaklığım, mousem Razer hem o yüzden hem de tasarımı yüzünden Razer almakta eminim. Ancak Ornata ile Blackwidow v2 arasında kararsız kaldım. Biri mekanik öteki membrane klavye. İşin açıkcası mekanik veya membrane olması benim için çok büyük bir kıstas değil. Sizce kalite, ışıklandırma veya oynanış gibi bakımlardan hangisini almamı önerirsiniz? (Tuşa bastığımda tuşu hissetmek istiyorum bunu da göze alınız) Tercihim hangisinden yana olmalı? Yardımınız için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blackwidow V2 alın ikisnden birini alacaksanız. Cherry MX switchleri kullanan başka klavyeler öneririm ama, ben de Blackwidow V2 aldım. Pişman da değilim. Şayet düzgün programlanabilir RGB, ne çok ne de az makro tuşu bulunduran ve klavyenin tuşlarında doğru düzgün font kullanan başka bir klavye bulamadım. MasterKeys Pro var sadece onu da satın alamamıştım. Onu önerebilirim Cooler Master'dan. Tüm ekipmanlarının Razer olması sana bir fayda sağlamayacak.

Bende de vardı bu hastalık almışken hepsi bir marka olsun vs. Blackwidow v2 alırım Sonra Razer mamba alırım falan diyordum fakat biraz da ne istediğiniz ne aradığınızla ilgili her şey. Fareyi Rival 700 aldım ve bu set marka takıntımdan kurtulmaya çalışıyorum. İyi ki Rival 700 almışım çok memnunum.

Sizin konunuza gelecek olursan Cherry MX switchli birçok model mevcut ve sade bir tasarım arıyorsanız su sıralar Cooler Master MasterKeys Pro L RGB çok tavsiye edilen bir model. Fiyatı da Razer'dan biraz daha hesaplı.

Ayrıca bunu da izlemenizi tavsiye ederim. Karar vermenizi kolaylaştırır nitelikte.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı